Tauron Liga: Grot Budowlani Łódź – Grupa Azoty Chemik Police. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Siatkarki Grot Budowlanych zmierzą się z Chemikiem w spotkaniu 10. kolejki Tauron Ligi. Obie ekipy prezentują ostatnio dobrą formę, więc to szlagierowe starcie zapowiada się niezwykle interesująco. Relacja na żywo z meczu Grot Budowlani Łódź – Grupa Azoty Chemik Police na Polsatsport.pl.

Grot Budowlani Łódź mają za sobą dziewięć spotkań, z których sześć zakończyły zwycięstwami. Siatkarki łódzkiego klubu postarały się, by kibice szybko zapomnieli, że rozpoczęły one sezon od trzech porażek (Joker Świecie 1:3, Developres SkyRes Rzeszów 1:3, DPD Legionovia Legionowo 0:3). Sześć kolejnych spotkań to zwycięstwa ekipy Budowlanych (Enea PTPS Piła 3:0 i 3:0, BKS Stal Bielsko-Biała 3:1, ŁKS Commercecon Łódź 3:1, E.Leclerc Moya Radomka Radom 3:2, Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz 3:0). Teraz przed nimi hitowe starcie z mistrzyniami Polski.

 

– Na ten mecz wyjdziemy tak samo, jak na każdy inny. Tu nic się nie zmienia w naszym podejściu, bo wychodząc na boisko, chcemy po prostu wygrać. Jovana Brakocević jest bardzo doświadczoną zawodniczką. Gra przeciwko takiej siatkarce jeszcze bardziej motywuje – przyznała przyjmująca łódzkiej ekipy Zuzanna Górecka.

 

Zobacz także: Grot Budowlani Łódź – Grupa Azoty Chemik Police. Gdzie obejrzeć?

 

Grupa Azoty Chemik Police ma za sobą sześć meczów, w których odniosła trzy zwycięstwa. Sezon nie rozpoczął się dobrze dla najlepszej drużyny poprzednich rozgrywek. Policzanki miały przerwy spowodowane kwarantanną. W połowie października kontuzji doznała Wilma Salas, uraz kolana wykluczył jedną z liderek Chemika z gry na pół roku. Początek sezonu to porażki po tie-breakach z Legionovią i Radomką. Później przyszła wygrana ze Stalą 3:0, ale w kolejnym meczu policzanki uległy w Łodzi ŁKS 0:3. Powrót do gry w listopadzie był udany, bo siatkarki Chemika wygrały po 3:0 z Enea PTPS Piła i #VolleyWrocław. Prawdziwy test obecnej formy przejdą one jednak w starciu z Grot Budowlanymi.

 

Relacja na żywo z meczu Grot Budowlani Łódź – Grupa Azoty Chemik Police w piątek 20 listopada od godziny 20.30 na Polsatsport.pl.

RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze