Szefowie FEN i Babilon MMA gośćmi magazynu Koloseum. Transmisja w Polsacie Sport Extra i na Polsatsport.pl

Sporty walki
Szefowie FEN i Babilon MMA gośćmi magazynu Koloseum. Transmisja w Polsacie Sport Extra i na Polsatsport.pl
fot. Polsat Sport
Magazyn Koloseum w Polsacie Sport Extra i na Polsatsport.pl

Gośćmi Justyny Kostyry i Łukasza Jurkowskiego w magazynie Koloseum będą prezes FEN Paweł Jóźwiak oraz szef Babilon MMA Tomasz Babiloński. W programie nie zabraknie także Tomasza Marciniaka, Bartłomieja Stachury oraz stałych gości w postaci Przemysława Salety i Krzysztofa Kosedowskiego. W „Koloseum” porozmawiamy również z Adamem Kownackim o jego przyszłości oraz przewidywaniach przed walką Dubois - Joyce. „Koloseum” rozpocznie się o godzinie 20:15 w Polsacie Sport Extra i na Polsatsport.pl.

Mamy czwartek, a więc czas na cotygodniowy magazyn sportów walki „Koloseum”. Przed nami weekend pełen emocji i z pewnością gościom Justyny Kostyry oraz Łukasza Jurkowskiego nie zabraknie tematów do rozmowy. Tylko w ten weekend fanów MMA czekają gale FEN 31 i Babilon MMA 18. W studio pojawią się szefowie obu organizacji - Paweł Jóźwiak oraz Tomasz Babiloński. O najbliższych walkach opowie także Tomasz Marciniak - stały ekspert „Koloseum”, a w magazynie nie zabraknie również bohaterów weekendowych zmagań.

 

W „Koloseum” poświęcimy również czas na światową scenę MMA, a konkretnie UFC, gdzie do oktagonu wraca Conor McGregor. Bartłomiej Stachura z portalu lowking.pl w swojej analizie skupi się na mocnych stronach powracającej gwiazdy amerykańskiej organizacji.

 

ZOBACZ TAKŻE: Adam Kowalski się przebudził. Zrobił ogromny progres mentalny

 

W magazynie nie zabraknie także boksu. Razem z Przemysławem Saletą i Krzysztofem Kosedowskim wrócimy do pierwszej gali grupy Queensberry Polska. W programie pojawi się także najlepszy polski pięściarz wagi ciężkiej - Adam Kownacki, który podzieli się swoimi planami na przyszłość oraz przewidywaniami przed walką Dubois - Joyce. W tej części magazynu sprawdzimy także jak do gali Polsat Boxing Night przygotowują się jej bohaterowie.

 

Transmisja magazynu „Koloseum” w czwartek o godzinie 20:15 w Polsacie Sport Extra i na Polsatsport.pl.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie