PlusLiga: Trefl Gdańsk - Cerrad Enea Czarni Radom. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Trefl Gdańsk wygrał cztery ostatnie spotkania w PlusLidze, a w sobotę stanie do walki o piąte z rzędu zwycięstwo. Aby osiągnąć ten cel musi jednak rozprawić się z nie najlepiej dysponowaną ostatnio ekipą Cerrad Enea Czarnych Radom. Czy podopieczni trenera Michała Winiarskiego sprostają temu zadaniu? Relacja na żywo i wynik meczu Trefl Gdańsk - Cerrad Enea Czarni Radom na Polsatsport.pl.

Zespoły podejdą do meczu w zupełnie odmiennych nastrojach. Gdańszczanie mają za sobą serię czterech kolejnych zwycięstw, więc będzie im z pewnością zależało, by tę udaną passę podtrzymać.

 

- Spodziewam się bardzo ciężkiego meczu. Z pewnością podążamy w kierunku dobrej gry. Można wręcz powiedzieć, że jesteśmy na lekkiej fali wznoszącej. Radom miał swoje problemy, natomiast wraca już Dawid Konarski. My jednak gramy u siebie i mam nadzieję, że potwierdzimy swoją dobrą dyspozycję w tym meczu - powiedział szkoleniowiec Trefla Michał Winiarski.

 

ZOBACZ TAKŻE: Siatkarska sobota w Polsacie Sport. Plan transmisji

 

Zupełnie inaczej wygląda to w przypadku ekipy Roberta Prygla, która w trzech poprzednich spotkaniach nie wywalczyła nawet jednego punktu.

 

- Wiemy, że nasze trzy ostatnie mecze to porażki bez żadnej zdobyczy punkowej, więc na pewno będziemy chcieli się przełamać. Mam nadzieję, że zdrowie będzie nam dopisywać do końca sezonu i z meczu na mecz nasza gra będzie wyglądać coraz lepiej - powiedział atakujący Cerrad Enea Czarnych Radom Dawid Konarski.

 

Czy sobotnie popołudnie przyniesie przełamanie radomianom?

 

Relacja na żywo i wynik meczu Trefl Gdańsk - Cerrad Enea Czarni Radom od godziny 17:30 na Polsatsport.pl.

CM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie