PlusLiga: Aluron CMC Warta Zawiercie - PGE Skra Bełchatów. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

PGE Skra Bełchatów jeszcze nigdy nie wygrała w Zawierciu. Z Jurajskiej Twierdzy nie wywiozła nawet punktu! W niedzielne popołudnie ma szansę, by w końcu to zmienić. Relacja i wynik na żywo meczu Aluron CMC Warta Zawiercie - PGE Skra Bełchatów od godziny 14.45 na Polsatsport.pl.

Zawiercianie wracają do gry po 12-dniowej, nieplanowanej przerwie. Od 17 listopada i meczu ze Stalą Nysa zespół miał rozegrać jeszcze dwa spotkania PlusLigi, ale oba zostały przełożone ze względu na przypadki koronawirusa wśród rywali. 

 

W tym czasie PGE Skra rozegrała dwa mecze i w obu poniosła porażki. Najpierw bełchatowianie ulegli u siebie w trzech setach Cuprum Lubin, a w ostatnią środę w stolicy VERVIE Warszawa ORLEN Paliwa w czterech. Właśnie w czwartej, ostatniej partii doszło do niebezpiecznie wyglądającej sytuacji. W pewnym momencie Grzegorz Łomacz poczuł się słabo i musiał opuścić boisko. Na szczęście szybko doszedł do siebie i już po zakończeniu spotkania rozmawiał normalnie z kolegami z zespołu.

 

ZOBACZ TAKŻE: Mazur: Zagumny staje się w pewnym sensie ofiarą swojej sławy

 

Co ciekawe, mimo dokładnie takiej samej liczby rozegranych spotkań, to ekipa z Zawiercia plasuje się wyżej w tabeli PlusLigi. Podopieczni Igora Kolakovicia zajmują szóstą lokatę z pięcioma wygranymi na koncie, podczas gdy drużyna z Bełchatowa - dziewiątą, mogąc pochwalić się czterema zwycięstwami. Czy ten wynik uda się zmienić w niedzielę?

 

Relacja i wynik na żywo meczu Aluron CMC Warta Zawiercie - PGE Skra Bełchatów od godziny 14.45 na Polsatsport.pl.

agb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie