LM siatkarzy: PGE Skra Bełchatów - Lindemans Aalst. Relacja i wynik na żywo

PGE Skra Bełchatów zmierzy się z Lindemans Aalst w drugim spotkaniu rozgrywanego w Kędzierzynie-Koźlu turnieju grupy A Ligi Mistrzów. We wtorek bełchatowianie przegrali w "polskim" meczu z Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle 0:3. Relacja na żywo z meczu PGE Skra Bełchatów - Lindemans Aalst na Polsatsport.pl.

Przed nami druga kolejka spotkań rozgrywanego w Kędzierzynie-Koźlu turnieju grupy A Ligi Mistrzów. W środę najpierw zagrają zespoły, które przegrały w pierwszej kolejce - PGE Skra Bełchatów zmierzy się z Lindemans Aalst. Późnym wieczorem gospodarze turnieju zagrają z tureckim Fenerbahce o pierwsze miejsce w tabeli.

Zmagania w grupie A rozpoczęły zespoły ze Stambułu i Aalst. Spotkanie było bardzo chaotyczne i żaden z zespołów nie potrafił osiągnąć większej przewagi. Toczyła się gra "punkt za punkt", jak się później okazało, także "set za set". W tie-breaku więcej zimnej krwi zachował zespół ze stolicy Turcji, który ostatecznie zwyciężył 3:2.

ZAKSA w "polskim" meczu szybko wypracowała sobie przewagę w pierwszym secie. Po dobrych zagrywkach Aleksandra Śliwki kędzierzynianie odskoczyli na sześć punktów i pewnie wygrali w premierową partię. Dwa kolejne sety to była już pełna dominacja mistrzów Polski. Bełchatowianie nie byli w stanie przekroczyć granicy 20 punktów, gospodarze wygrali mecz 3:0.

Relacja na żywo z meczu PGE Skra Bełchatów - Lindemans Aalst na Polsatsport.pl. Początek od godziny 18:00.