Maciej Stolarczyk gościem Cafe Futbol

Piłka nożna
Maciej Stolarczyk gościem Cafe Futbol
fot. Polsat Sport
Transmisja Cafe Futbol od godziny 11 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl. Dogrywka od godziny 12:25 na Polsatsport.pl.

Maciej Stolarczyk, selekcjoner reprezentacji Polski U-21, będzie gościem Bożydara Iwanowa w studiu Cafe Futbol. W najbliższym odcinku podsumujemy występy Lecha Poznań w całym tegorocznym sezonie europejskich pucharów. Nie zabraknie również naszych ekspertów - Tomasza Hajty, Cezarego Kowalskiego i Romana Kołtonia. Transmisja w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

W niedzielnym programie porozmawiamy ze szkoleniowcem reprezentacji U-21 o reprezentacjach młodzieżowych i narodowym modelu gry. W tym wątku posłuchamy również wypowiedzi Marcina Dorny, selekcjonera reprezentacji Polski U-17, a także Dariusza Pasieki ze Szkoły Trenerów Polskiego Związku Piłki Nożnej.

 

ZOBACZ TAKŻE: Steven Gerrard: Oba mecze z Lechem były dla nas wyzwaniem

 

Udział Lecha Poznań w eliminacjach Ligi Europy rozbudziły apetyty, jednak faza grupowa tych rozgrywek nieco ostudziła entuzjazm. Wicemistrz Polski zebrał tylko trzy punkty w sześciu meczach i już przed ostatnią kolejką nie miał szans na awans do 1/16 finału. W meczu kończącym zmagania w tegorocznych europejskich pucharach "Kolejorz" przegrał z Rangersami 0:2. Wraz z gośćmi w studiu podsumujemy wszystkie występy Lecha w Lidze Europy.

 

Transmisja Cafe Futbol w niedzielę od godziny 11.00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl. Dogrywka od godziny 12.25 na Polsatsport.pl.

NP, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie