Magazyn #7strefa w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl

Siatkówka
Magazyn #7strefa w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl
fot. Polsat Sport
Magazyn #7strefa w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl

Już w piątek kolejne wydanie Magazynu #7strefa, a w nim podsumowanie Superpucharu Polskiej Ligi Siatkówki. Jerzy Mielewski i jego goście ocenią także występ Vervy Warszawa Orlen Paliwa w Lidze Mistrzów. Nie zabraknie również najświeższych tematów z krajowych parkietów. Magazyn #7strefa w piątek w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

Jednym z głównych tematów piątkowego Magazynu #7strefa będzie rozgrywany w środę Superuchar Polskiej Ligi Siatkówki. Pierwotnie miały w nim zagrać Grupa Azoty Chemik Police oraz Developres SkyRes Rzeszów. Rzeszowianki po powrocie z turnieju Ligi Mistrzyń wylądowały jednak na kwarantannie w związku z pozytywnymi wynikami testów na obecność koronawirusa w zespole. W związku z tą sytuacją PLS zdecydowała się na zmianę formuły rozgrywek i zaproszenie do nich Grota Budowlanych Łódź. Podopieczne Błażeja Krzyształowicza ostatecznie zdobyły trofeum.

 

ZOBACZ TAKŻE: Zaprezentowano logo MŚ 2022 kobiet i mężczyzn

 

Do rozgrywek w europejskich pucharach przystąpili siatkarze Vervy Warszawa Orlen Paliwa. Wygrali dwa z trzech spotkań, co może być pozytywnym prognostykiem przed drugim turniejem grupy D.

 

Jak co tydzień dużo dzieje się także w PlusLidze i TAURON Lidze. Jedna z części magazynu zostanie poświęcona właśnie krajowym rozgrywkom. Tradycyjnie Marta Ćwiertniewicz zaprezentuje najlepsze akcje minionego tygodnia, ale o tym, która rzeczywiście była najbardziej efektowna, zadecydują nasi widzowie i czytelnicy, biorąc udział w internetowej sondzie.

 

Magazyn #7strefa w piątek od godziny 16:00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl. Gośćmi Jerzego Mielewskiego będą Wojciech Drzyzga i Kamil Drąg.

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze