EBL: Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski - Polpharma Starogard Gdański. Relacja i wynik na żywo

Koszykówka

Debiut Igora Milicia w roli szkoleniowca Stali był bardzo udany. Pod jego wodzą zespół pokonał bowiem Asseco Arkę Gdynia 87:54. Teraz do Ostrowa Wielkopolskiego przyjedzie zamykająca tabelę EBL Polpharma Starogard Gdański, która w ostatnich meczach spisuje się znakomicie. Relacja i wynik na żywo z meczu Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski - Polpharma Starogard Gdański na Polsatsport.pl.

Podopieczni Roberta Skibniewskiego świetnie radzili sobie w ostatnich meczach, pokonując kolejno Anwil Włocławek, Arkę Gdynia i HydroTrucka Radom. Taki bilans to efekt przede wszystkim odpowiedzialnej gry i dobrego zgrania. W meczu z radomianami doskonale funkcjonował duet James Washington - Trevon Allen. Pierwszy z wymienionych obsługiwał kolegów z drużyny świetnymi podaniami i sam często kończył akcje, z kolei Allen był nie do zatrzymania pod koszem.

 

Gospodarze niedzielnego meczu pewnie pokonali Arkę, która wystąpiła jednak w mocno osłabionym składzie, a w trakcie gry urazu nabawił się kapitan Przemysław Żołnierewicz. Gdynianie byli zmuszeni grać młodymi zawodnikami i nie mieli większych szans z bardziej doświadczoną i lepiej dysponowaną drużyną z Wielkopolski. Ostrowianie odnieśli drugie zwycięstwo z rzędu i awansowali na piąte miejsce w tabeli.

 

Relacja i wynik na żywo z meczu Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski - Polpharma Starogard Gdański od godziny 17.30 na Polsatsport.pl.

kl, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie