Nowy program o skokach narciarskich na sportowych antenach Polsatu! Gdzie obejrzeć premierę Polskich Skoczni?

Zimowe
Nowy program o skokach narciarskich na sportowych antenach Polsatu! Gdzie obejrzeć premierę Polskich Skoczni?
fot. Cyfrasport
Premiera magazynu Polskie Skocznie w środę 6 stycznia o 18:30 w Polsacie Sport Extra.

Kiedy planować premierę magazynu o skokach narciarskich w Polsacie Sport jak nie na zakończenie wyśmienitego dla Polaków - jak na razie - Turnieju Czterech Skoczni? Premiera magazynu Polskie Skocznie 6. stycznia o 18:30 w Polsacie Sport Extra.

Gospodynią premierowego programu "Polskie Skocznie" będzie Paulina Chylewska. Jej pierwszymi gośćmi, którzy na gorąco skomentują wydarzenia w Bischofshofen będą dziennikarze - Krzysztof Miklas, Janusz Pindera i Paweł Wilkowicz.

 

- Skoki narciarskie to jedna z tych dyscyplin, której w portfolio Polsatu Sport trochę brakowało. Zawsze o skokach mówimy przy okazji najważniejszych wydarzeń. Takimi są Puchar Świata, Turniej Czterech Skoczni, mistrzostwa świata czy igrzyskach olimpijskich. Te wydarzenie oczywiście pojawiają się w naszych serwisach newsowych. Zabrakło nam jednak publicystyki, analizy, opinii oraz zdań ekspertów na temat wszystkiego, co jest związane ze skokami narciarskimi - powiedziała Paulina Chylewska.

 

ZOBACZ TAKŻE: Turniej Czterech Skoczni: Kamil Stoch faworytem? Stefan Horngacher wspomniał o cudzie


Swoimi wrażeniami podzielą się również eksperci - Adam Małysz, Rafał Kot, Wojciech Fortuna oraz goszczący już u nas przy okazji "Studia Pjongczang" aktor Olaf Lubaszenko. O echach turnieju w mediach społecznościowych opowie Karolina Kozłowska.

 

Pierwszy program sympatycy skoków narciarskich będą mogli obejrzeć w Polsacie Sport extra tuż po zakończeniu 69. Turnieju Czterech Skoczni w Bischofshofen.

 

- Dla nas w 2021 roku koniec TCS jest początkiem wielkiej przygody z tą dyscypliną na antenach Polsatu Sport. Program Polskie Skocznie to będzie taki moment, kiedy będziemy mogli po zakończeniu weekendu czy danego turnieju spotkać się, porozmawiać i przeanalizować to wszystko, co się wydarzyło. Mamy ogromną nadzieję i wierzymy głęboko, że bardzo dobrych momentów dla polskich skoczków będzie wiele. Na pewno będzie o czym mówić - stwierdziła gospodyni magazynu.

 


Premiera magazynu Polskie Skocznie w środę o 18.30 w Polsacie Sport Extra.

PN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie