Mariusz Pudzianowski wspomina 2002 rok. Zapamiętał długie kolejki (ZDJĘCIA)

Sporty walki
Mariusz Pudzianowski wspomina 2002 rok. Zapamiętał długie kolejki (ZDJĘCIA)
fot. Instagram
Mariusz Pudzianowski był wielką gwiazdą strongmanów

Mariusz Pudzianowski chętnie wspomina swoja początki w sporcie, publikując w mediach społecznościowych zdjęcia z różnych imprez. Tym razem postanowił cofnąć się do 2002 roku. To wtedy wraz z innymi strongmanami rywalizował w mistrzostwach Europy, które odbyły się w Gdyni.

Pudzianowski zadebiutował wśród strongmanów w 1999 roku. Trzy lata później cieszył się ze swojego pierwszego tytułu mistrza Europy. Sukces smakował tym bardziej, że "Pudzian" wywalczył go w Gdyni. W tym samym roku po raz pierwszy został mistrzem świata, rozpoczynając swoją dominację, która trwała kilka lat.

 

ZOBACZ TAKŻE: Wspólny trening Joanny Jędrzejczyk i Anny Lewandowskiej. "Dwie petardy!"

 

"Mistrzostwa Europy Strongman 2002 r… Kilka godzin - tyle trzeba było stać w kolejce, by nabyć bilet na Mistrzostwa Europy Strongman Gdynia 2002 . Jedynym ograniczeniem była pojemność trybun, bo chętnych, by na żywo zobaczyć to wydarzenie było... kilkadziesiąt tysięcy, a widziało... tylko kilkanaście tysięcy kibiców!!! Zwyciężyłem swoje pierwsze Mistrzostwo Europy w Strongman, drugi był Jarek Dymek, a trzeci Svend Karlsen" - wspominał Pudzianowski na Instagramie, publikując przy okazji kilka zdjęć.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Mariusz Pudzianowski (@pudzianofficial)

 

W sumie Pudzianowski był sześć razy mistrzem Europy i pięć razy mistrzem świata Strongman. Obecnie "Dominator" jest zawodnikiem KSW.

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie