Jan Błachowicz skomentował zajęcie 7. miejsca w Plebiscycie Przeglądu Sportowego i Polsatu

Inne
Jan Błachowicz skomentował zajęcie 7. miejsca w Plebiscycie Przeglądu Sportowego i Polsatu
fot. Polsat Sport
Jan Błachowicz zajął 7. miejsce w 86. Plebiscycie Przeglądu Sportowego i Polsatu.

Jan Błachowicz zajął 7. miejsce w 86. Plebiscycie Przeglądu Sportowego i Polsatu na Najlepszego Sportowca Roku 2020. Mistrz UFC skomentował to wyróżnienie na łamach swoich mediów społecznościowych.

Błachowicz ma za sobą fantastyczny rok. Sięgnął po pas mistrzowski UFC w wadze półciężkiej, w efektownym stylu rozbijając Dominicka Reyesa. Po Gali Mistrzów Sportu zamieścił na swoich kontach na portalach społecznościowych podziękowania kibicom, którzy oddali na niego głosy w plebiscycie. 

 

ZOBACZ TAKŻE: UFC 253: Jan Błachowicz - Dominick Reyes. Skrót walki (WIDEO)


"Dziękuję wszystkim kibicom, którzy oddali na mnie głos. Cieszę się, że znalazłem się w takim zacnym gronie. Obiecuje, że dalej będę ambasadorem MMA w naszym kraju. Dziękuję trenerom, kolegom z WCA, rodzinie i mojej narzeczonej oraz menedżerce Dorocie. To też Wasza nagroda!" - napisał Błachowicz. 

 


Błachowicz był gościem studia Polsatu Sport po Gali Mistrzów Sportu. W załączonym materiale wideo wypowiedzi zarówno polskiego mistrza UFC, jak i Piotra Sierzputowskiego, szkoleniowca Igi Świątek, który został wybrany trenerem roku 86. Plebiscytu Przeglądu Sportowego.

 

BS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie