TAURON Liga: Grupa Azoty Chemik Police - Developres SkyRes Rzeszów. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

W szlagierowym starciu TAURON Ligi mistrz Polski zmierzy się z wicemistrzem Polski. Zarówno Grupa Azoty Chemik Police, jak i Developres SkyRes Rzeszów w tegorocznych rozgrywkach mają równie wysoko postawione cele, jednak gospodynie z ich realizowaniem mają trochę problemów. Teraz próbują nadrabiać straty i w meczu z drużyną z Podkarpacia zrobią wszytko, by do swojego konta dopisać cenne punkty. Relacja i wynik na żywo meczu Grupa Azoty Chemik Police - Developres SkyRes Rzeszów na Polsatsport.pl.

W ubiegłej kolejce policzanki uciekły spod topora siatkarek z Bielsko-Białej. Po dwóch przegranych partiach podopieczne Ferhata Akbasa wygrały kolejne, które doprowadziły do tie-breka. W decydującej partii wygrały 3:2.

 

Drużyna z Podkarpacia w ostatnim meczu również potrzebowała pięciu setów, by uporać się z Jokerem Świecie. Po zaskakująco wyrównanym meczu wygrały z beniaminkiem 3:2. W spotkaniu przeciwko zdecydowanie silniejszym rywalkom liderki będą musiały pokazać znacznie więcej.

 

Zobacz także: Olga Strantzali zmieniła włoski klub na mistrza Polski

 

Gospodynie z dorobkiem ośmiu zwycięstw i pięciu porażek, plasują się na szóstej pozycji w tabeli. Aktualnym liderem jest zespół prowadzony przez Stephane'a Antige, który dotychczas przegrał tylko jedno spotkanie z Energa MKS Kalisz. W ekipie z Pomorza najprawdopodobniej zadebiutuje nowa zawodniczka, która niedawno dołączyła do zespołu – Olga Strantzali. Greczynka powinna być sporym wzmocnieniem, zmagającego się z problemami kadrowymi Chemika.

 

Relacja i wynik na żywo meczu Grupa Azoty Chemik Police - Developres SkyRes Rzeszów od godz. 17.30 na Polsatsport.pl.

NP, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie