Klemens Murańka pokazał wspólne zdjęcie z synkiem. "Tata wraca" (ZDJĘCIE)

Zimowe
Klemens Murańka pokazał wspólne zdjęcie z synkiem. "Tata wraca" (ZDJĘCIE)
fot. Cyfrasport
Klemens Murańka

Klemens Murańka, który opuścił ostatnie konkursy Pucharu Świata w Titisee-Neustadt, w Zakopanem wróci do kadry reprezentacji Polski. Będzie miał jeszcze większą motywację, ponieważ niedawno urodził mu się drugi syn. Ostatnio pokazał wspólne zdjęcie w mediach społecznościowych.

69. Turniej Czterech Skoczni był wyjątkowy dla reprezentantów Polski. Nie dość, że najlepszy okazał się Dawid Kubacki, to Dawidowi Kubackiemu urodziła się córka, natomiast Murańce - syn. Trener Michal Doleżal nie uwzględnił tego ostatniego w kadrze na Titisee-Neustadt, więc 26-latek wrócił do domu, by spędzić czas z rodziną.

 

ZOBACZ TAKŻE: Michal Doleżal miał ofertę od innej reprezentacji

 

W Zakopanem Murańka znów pojawi się na skoczni. Sam zainteresowany nie może się tego doczekać! "Tata wraca do pucharu świata na Zakopane!! A jasiyk trzymo kciuki!" (pisownia oryginalna - przyp. red.) - napisał w mediach społecznościowych, publikując zdjęcie ze swoim drugim synem.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Klimek Murańka (@klems221.5)

 

W kadrze na konkursy Pucharu Świata w Zakopanem znaleźli się jeszcze Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Andrzej Stękała, Jakub Wolny i Paweł Wąsek. W porównaniu do Titisee-Neustad zabrakło Aleksandra Zniszczoła.

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze