"Polskie Skocznie" o konkursach w Zakopanem. Gdzie obejrzeć program o skokach?

Zimowe
"Polskie Skocznie" o konkursach w Zakopanem. Gdzie obejrzeć program o skokach?
Fot. Cyfrasport
Transmisja magazynu "Polskie Skocznie" o godz. 20:10 w Polsacie Sport Extra.

W konkursie drużynowym w Zakopanem Polacy zajęli drugie miejsce. Jak spiszą się w indywidualnym? Weekendowe wydarzenia w stolicy polskich Tatr zdominują kolejne wydanie magazynu "Polskie Skocznie". Transmisja o godz. 20:10 w Polsacie Sport Extra.

Jest niedziela, a więc czas na magazyn "Polskie Skocznie". Gośćmi Pauliny Chylewskiej będą - wielokrotnie obserwujący konkursy na Wielkiej Krokwi - Janusz Pindera i Krzysztof Rawa. W programie połączymy się również z byłym fizjoterapeutą reprezentacji Polski, a obecnie prezesem AZS-u Zakopane Rafałem Kotem. Nie zabraknie także wypowiedzi naszych skoczków i trenera Michala Doleżala.


ZOBACZ TAKŻE: Drugie miejsce Polaków w konkursie drużynowym w Zakopanem!


Tematem numer jeden będzie konkurs indywidualny w Zakopanem. W sobotę Polacy, startujący w składzie Piotr Żyła, Kamil Stoch, Andrzej Stękała i Dawid Kubacki, zajęli drugie miejsce w sobotnim konkursie drużynowym w Zakopanem. Najlepsi okazali się Austriacy, natomiast na najniższym stopniu podium znaleźli się Norwegowie. Jak pójdzie Biało-Czerwonym w indywidualnej rywalizacji? O tym więcej w niedzielnym magazynie "Polskie Skocznie".

 

ZOBACZ TAKŻE: Policja bezlitosna dla kibiców skoków! 50 mandatów i 21 wniosków do sądu w Zakopanem


W trakcie magazynu nie zabraknie także innych ciekawych wątków. Jeszcze w tym roku Puchar Świata w skokach narciarskich wróci do Zakopanego już w... lutym o czym pozmawiamy z prezesem PZN Apoloniuszem Tajnerem. W programie pojawi się także przegląd mediów społecznościowych, a o tym co słychać w internecie opowie Państwu Karolina Kozłowska.


Transmisja magazynu "Polskie Skocznie" o godz. 20:10 w Polsacie Sport Extra.

PI, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze