Znamy następcę Jerzego Brzęczka? PZPN miał kontaktować się z włoskim trenerem

Piłka nożna
Znamy następcę Jerzego Brzęczka? PZPN miał kontaktować się z włoskim trenerem
fot. Cyfrasport
Kto zostanie następcą Jerzego Brzęczka na stanowisku selekcjonera reprezentacji Polski?

Kto zostanie nowym selekcjonerem reprezentacji Polski? Po zwolnieniu wakatu na tym stanowisku, środowisko piłkarskie zastanawia się nad następcą Jerzego Brzęczka. Jak poinformował włoski dziennikarz Pietro Balzano Prota - PZPN nawiązał kontakt z byłym szkoleniowcem Torino FC.

Sensacyjna wiadomość obiegała piłkarski świat w poniedziałkowe popołudnie. To wtedy Zbigniew Boniek poinformował, że Jerzy Brzęczek przestał pełnić funkcję selekcjonera kadry narodowej. Tą decyzją byli zaskoczeni wszyscy. Nikt nie spodziewał się takiego ruchu ze strony prezesa PZPN. Na razie były piłkarz m.in. Juventusu nie podał, kto będzie następcą Brzęczka.


ZOBACZ TAKŻE: Wichniarek: Lewandowski ma teraz pewne rachunki do wyrównania!


Wśród szkoleniowców łączonych z reprezentacją Polski jest Marco Giampaolo. Włoch w poniedziałek został zwolniony z Torino FC i obecnie pozostaje bez pracy. Jak poinformował Pietro Balzano Prota z 53-letnim trenerem w tej sprawie kontaktował się Polski Związek Piłki Nożnej.


- Potwierdziła się sensacyjna plotka. Doszło do kontaktu między polską federacją oraz Marco Giampaolo. Trener nie spieszył się z udzieleniem odpowiedzi - napisał włoski dziennikarz.

 


Czy to jednak on zostanie nowym selekcjonerem Biało-Czerwonych? Prawdopodobnie nazwisko nowego trenera poznamy w trakcie konferencji prasowej, która zaplanowana jest na czwartek.


Transmisja z tego wydarzenia na Polsat Sport News i Polsatsport.pl. Początek o 15:00.

PN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie