40 punktów Bartosza Kurka! Wolfdogs Nagoya liderem tabeli

Siatkówka
40 punktów Bartosza Kurka! Wolfdogs Nagoya liderem tabeli
fot. Cyfrasport
Bartosz Kurek rozegrał kolejny doskonały mecz w japońskiej V.League.

Bartosz Kurek rozegrał kolejny doskonały mecz w japońskiej V.League. Polak zdobył 40 punktów w starciu z jednym z czołowych zespołów JTEKT Stings, co pozwoliło jego ekipie objąć pozycję lidera tabeli. Zepchnęła z niej… drużynę Michała Kubiaka Panasonic Panthers.

To był wyśmienite spotkanie w wykonaniu polskiego atakującego. Kurek popisał się 36 skutecznymi atakami, dwoma punktowymi blokami i dwoma asami serwisowymi. Mecz zakończył się wynikiem 3:1, a rywale tylko w drugim secie byli w stanie nawiązać walkę.

 

ZOBACZ TAKŻE: Ostre słowa Alekno: Bednorz gra obrzydliwie! Z takim zawodnikiem niczego nie wygramy

 

Wygrana i trzy kolejne punkty na koncie umożliwiły ekipie z Nagoyi wskoczyć na pozycję lidera tabeli, z której zepchnęli zespół Michała Kubiaka. Drużyna przyjmującego ma jednak jeden zaległy mecz do rozegrania, a do Wolfdogs traci zaledwie jeden punkt.

 

Kurek również w ostatnim spotkaniu popisał się znakomitą zdobyczą punktową, zapisując na koncie 34 oczka (w tym 29 punktowych ataków, trzy asy i dwa bloki). Nie gorzej wyglądała dyspozycja "Panter", które pokonały dwukrotnie we własnej hali JTEKT Stings - odpowiednio - 3:1 i 3:2.

 

Wolfdogs Nagoya – JTEKT Stings 3:1 (25:17, 21:25, 25:15, 25:19)

agb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze