#7strefa: Zwolnienia trenerów w Pluslidze i afera Bednorza

Siatkówka
#7strefa: Zwolnienia trenerów w Pluslidze i afera Bednorza
fot. PAP
Magazyn #7strefa od 16:00

Czas na kolejny odcinek magazynu #7strefa. Tym razem na tapet weźmiemy trenerów klubów w Pluslidze, którzy w ostatnich dniach stracili pracę, a także Bartosza Bednorza skrytykowanego przez trenera Zenita Kazań Władimira Aleknę. Magazyn #7strefa w piątek o 16:00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

W pierwszej części naszego cyklicznego siatkarskiego magazynu pochylimy się nad sprawą Bartosza Bednorza, którego skrytykował klubowy trener Władimir Alekno. Jeszcze raz przypomnimy wypowiedź rosyjskiego szkoleniowca, a o opinię zapytamy naszych ekspertów w studiu - Joanny Mirek i Macieja Jarosza, a także m. in. Bartosza Krzyśka.

 

ZOBACZ TAKŻE: Alekno ostro o Bednorzu! "Z takim zawodnikiem niczego nie wygramy!"

 

Po przerwie Krzysztof Wanio i jego goście zastanowią się nad ostatnimi ruchami na stołkach trenerskich w Pluslidze. 14 stycznia z Radomiem pożegnał się Robert Prygiel, a tydzień później z Jastrzębskiego Węgla wyleciał Luke Reynolds. Szczególnie to drugie zwolnienie jest niespodzianką, bo jastrzębianie zajmują 2. miejsce w tabeli, a przed kilkoma dniami ograli 3:0 PGE Skrę. Z Michałem Mieszko Gogolem porozmawiamy właśnie o gorszej dyspozycji bełchatowian.

 

ZOBACZ TAKŻE: Będzie głośny powrót do PlusLigi?

 

W piątkowym programie posłuchamy również wypowiedzi Daniela Plińskiego i Damiana Dacewicza na temat zbliżającego się turnieju Ligi Mistrzów w Bełchatowie. W dniach 26-28 stycznia rozegrane zostanie 6 meczów z udziałem PGE Skry, ZAKSY, Lindemans Aalst oraz Fenerbahce.

 

Poza tym zajrzymy do kącika prowadzonego przez Martę Ćwiertniewicz, która pokaże widzom najciekawsze akcje minionego tygodnia. Bożena Pieczko porozmawia z kolei z Bartłomiejem Lipińskim z Trefla Gdańsk, a Krzysztof Wanio połączy się na żywo w studiu z Katarzyną Skorupą z Radomki. To wszystko w kolejnym magazynie #7strefa.

 

Transmisja programu od 16:00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze