PlusLiga: PGE Skra Bełchatów - GKS Katowice. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

PGE Skra Bełchatów i GKS Katowice zmierzą się w meczu 22. kolejki PlusLigi. Obie drużyny mierzyły się w ostatnim czasie z kryzysem, więc bezpośredni pojedynek może być dobrą okazją do przełamania złej passy. Relacja i wynik na żywo meczu PGE Skra Bełchatów - GKS Katowice od godz. 17:30 na Polsatsport.pl.

Czas na starcie PGE Skry Bełchatów i GKS-u Katowice, czyli mecz drużyn, których rezultaty w ostatnim czasie co najmniej nie zachwycają. Mowa tu zwłaszcza o bełchatowianach, których wysokie oczekiwania nie mają odzwierciedlenia w tabeli. Podopieczni trenera Michała Mieszko Gogola zajmują ósme miejsce z 27 punktami na koncie i choć w tym roku już raz odprawili z kwitkiem GKS Katowice, to tym razem tak łatwo nie będzie.

 

ZOBACZ TAKŻE: Zwolnienia trenerów w Pluslidze i afera Bednorza. Oglądaj Magazyn #7Strefa tuż przed meczem PGE Skra Bełchatów - GKS Katowice.


Zwłaszcza, że GKS wreszcie pokazał pazur po świątecznej przerwie. Po czterech porażkach z rzędu katowiczanie wreszcie odnieśli pierwsze zwycięstwo i to z trzecim w tabeli Treflem Gdańsk. Dobrze zaprezentowali się Miłosz Zniszczoł i Jakub Jarosz, którzy także w tym meczu mogą zrobić różnicę swoją zagrywką i skutecznością w ataku. Nie zapominajmy jednak, że katowiczanie wciąż dźwigają ciężar poprzedniej serii porażek, a jedna jaskółka wiosny nie czyni, więc pozytywny wynik w spotkaniu z PGE Skrą może na dobre udowodnić, że kryzys jest już zażegnany.


ZOBACZ TAKŻE: Dustin Watten pomoże młodym polskim sportowcom. Zapłaci za ich treningi

 

Kto wygra w piątkowym spotkaniu PlusLigi? Choć z perspektywy lat może to brzmieć dziwnie, trudno wskazywać tu faworyta. Jedno jest pewne: przed nami niezwykle zacięty i ciekawy mecz.


Relacja i wynik na żywo meczu PGE Skra Bełchatów - GKS Katowice od godz. 17:30 na Polsatsport.pl.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie