Kontuzja Mariusza Wlazłego! Siatkarz zwijał się z bólu

Kontuzjowany Mariusz Wlazły.

Mariusz Wlazły został kontuzjowany w meczu przeciwko Stali Nysa. Na jego twarzy pojawił się grymas bólu, a koledzy z ekipy znieśli go z boiska.

Do przykrego zdarzenia doszło w trzecim secie przy stanie 3:4. Serwował właśnie atakujący Trefla, który za chwilę sam otrzymał piłkę od rozgrywającego Marcina Janusza. Wlazły nadział się na blok przeciwników, którzy zdobyli punkt w tej akcji, ale nie to było dla niego najgorsze.

Siatkarz, opadając po ataku, źle wylądował, podkręcając prawą nogę w stawie skokowym i upadł na boisko z grymasem bólu na twarzy. Nie był w stanie zejść z parkietu, w związku z czym został zniesiony przez kolegów z ekipy. W tle rozległy się oklaski i dobrze znany okrzyk "Mariusz Wlazły Mariusz".

Wszystko wskazuje na to, że atakujący szybko powróci do gry. Pod koniec seta z uśmiechem na twarzy oglądał rywalizację na boisku, a po meczu w rozmowie z dziennikarzami stwierdził, że to zwykłe skręcenie kostki i nie jest to groźny uraz.