Michał Kubiak: Nie wiem, czy długo jeszcze wytrzymam

Siatkówka
Michał Kubiak: Nie wiem, czy długo jeszcze wytrzymam
fot. Cyfrasport
Michał Kubiak.

- Nie wiem, czy długo jeszcze wytrzymam, bo mnie to po prostu nudzi - mówił Michał Kubiak w rozmowie z "Faktem". Spokojnie, przyjmujący nie kończy z siatkówką. Chodzi o działalność w mediach społecznościowych.

Kubiak zaskoczył siatkarski świat pod koniec ubiegłego roku, niespodziewanie zakładając konto na Instagramie. Jak się okazało, namówili go do tego środkowy VERVY Warszawa ORLEN Paliwa Andrzej Wrona i dziennikarz Polsatu Sport Jerzy Mielewski.  "Czas zacząć... Ja i Instagram, zobaczymy co z tego wyjdzie" – napisał 10 grudnia.

 

ZOBACZ TAKŻE: 40 punktów Bartosza Kurka! Wolfdogs Nagoya liderem tabeli

 

Minął nieco ponad miesiąc, a przyjmujący ma już dość przygody z mediami społecznościowymi.

 

- Po używaniu trochę Instagrama stwierdzam, że to jest jeszcze gorsze niż mi się wydawało. Nie wiem, czy długo jeszcze wytrzymam, bo mnie to po prostu nudzi. Nie jestem człowiekiem, który lubi buszować po Internecie - mówił dla "Faktu".

 

Do tej pory siatkarz Panasonic Panthers zdążył opublikować 22 posty. Prezentuje nie tylko swoje życie, ale reaguje na sukcesy i wydarzenia ze świata sportu.

 

Przyjmujący po raz kolejny potwierdził, że tegoroczne igrzyska będą jego ostatnimi, choć - też nie po raz pierwszy - przyznał "nigdy nie mów nigdy".

agb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze