Tomasz Hajto rozbawił studio Cafe Futbol: Jak usłyszałem o Portugalczyku, to bałem się, że Boniek ściągnął Pauletę

Piłka nożna
Tomasz Hajto rozbawił studio Cafe Futbol: Jak usłyszałem o Portugalczyku, to bałem się, że Boniek ściągnął Pauletę
fot. Polsat Sport
Tomasz Hajto rozbawił wszystkich nawiązaniem do Pedro Paulety.

Za nami pierwszy odcinek Cafe Futbol po wyborze nowego selekcjonera reprezentacji Polski, którym został Portugalczyk Paulo Sousa. W dogrywce naszego programu Tomasz Hajto rozbawił nasze studio nawiązaniem do jego rodaka, Pedro Paulety.

Sousa został mianowany następcą Jerzego Brzęczka w roli selekcjonera reprezentacji Polski. I to właśnie ten temat był numerem jeden w ostatnim odcinku Cafe Futbol. Na koniec części dogrywkowej Hajto podszedł do całej sprawy z wielkim dystansem, nawiązując do innego Portugalczyka, Pedro Paulety, który dał się we znaki Biało-Czerwonym na mundialu w Korei i Japonii. Wówczas w drugim meczu grupowym ustrzelił hat-tricka, a jego ekipa wygrała z Polską 4:0.

 

- Powiem wam na koniec, żebyście się uśmiechnęli. Jak usłyszałem, że Zbigniew Boniek szuka selekcjonera na rynku włoskim i że pojawiło się nazwisko Portugalczyka, to bałem się, że ściągnie do Polski Pauletę. Pomyślałem sobie, że jak jeszcze weźmie go do sztabu szkoleniowego, to chyba się wywrócę (śmiech) - skwitował z uśmiechem Hajto.

 

Zobacz także: Iwanow: Brzęczek nie musi odczuwać cierpienia

 

To właśnie w kontekście Tomasza Hajty najczęściej wymienia się nazwisko Pedro Paulety, mimo że jak zaznaczył Cezary Kowalski w naszym studio, przy utracie goli w pamiętnym meczu z Portugalią błędy popełniali także inni defensorzy. Ekspert Polsatu Sport nie ma jednak z tym problemu.

 

- W tamtym meczu poszło wszystko na mnie, przyjmuję to i nie mam z tym problemu. Ja zawsze powtarzam jedną rzecz - żeby zrobić błędy na wielkiej imprezie, trzeba najpierw na nią pojechać - zaznaczył Hajto.

 

 

Cała wypowiedź w załączonym materiale wideo.

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie