Babilon MMA 19: Róża Gumienna zmierzy się z Ekateriną Shakalovą

Sporty walki
Babilon MMA 19: Róża Gumienna zmierzy się z Ekateriną Shakalovą
fot. Facebook
Róża Gumienna zmierzy się z Ekateriną Shakalovą podczas Babilon MMA 19.

Już 12 lutego odbędzie się gala Babilon MMA 19. Podczas tego wydarzenia dojdzie do pojedynku kobiet, w którym Róża Gumienna (3-0-0, 2 KO, 1 SUB) zmierzy się z Ekateriną Shakalovą (3-1-0, 1 KO, 1 SUB).

Gumienna 12 lutego ponownie zawita w klatce Babilon MMA, gdzie zmierzy się z Shalakovą. W ubiegłym roku pochodząca z Wrocławia zawodniczka stoczyła trzy pojedynki - dwa w MMA oraz jeden w boksie. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Babilon MMA 19: Filip Stawowy zmierzy się z Kevinem Szaflarskim w walce wieczoru

 

Walkę w formule MMA z Aldiną Seferovic wygrała w drugiej rundzie przez techniczny nokaut. We wrześniu podczas gali Babilon MMA 16 błyskawicznie, bo już w pierwszej rundzie, rozprawiła się z Magdaleną Rak. Z końcem roku podczas Polsat Boxing Night 9 zaliczyła debiut w bokserskim ringu, gdzie większościową decyzją sędziów przegrała z Ewą Piątkowską. 

 

Pochodząca z Ukrainy 23-latka to utalentowana mistrzyni świata w grapplingu. Dla Ukrainki walka z Gumienną będzie debiutem w organizacji Babilon MMA. Jej poprzednimi rywalkami były Anna Bidenko, Daria Chibisova, Zoya Litvinenko oraz Marina Stakhalskaya.

 

W walce wieczoru lutowej gali zobaczymy dwóch młodych przedstawicieli kategorii ciężkiej. Kevin Szaflarski stawi czoła Filipowi Stawowemu.

PZ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie