Liga Mistrzyń: Czy Wołosz poprowadzi Imoco do awansu? Plan transmisji wtorkowych meczów

Siatkówka
Liga Mistrzyń: Czy Wołosz poprowadzi Imoco do awansu? Plan transmisji wtorkowych meczów
Fot. imocovolley.it
Joanna Wołosz i jej koleżanki z Imoco Conegliano powalczą o awans do kolejnej rundy Ligi Mistrzyń.

We wtorek na antenach Polsatu Sport News czekają nas dwa pojedynki Ligi Mistrzyń siatkarek. W pierwszym z nich Fenerbahce Opet Stambuł podejmie VB Nantes, z kolei w drugim meczu Calcit Volley Kamnik zmierzy się z A. Carraro Imoco Conegliano z Joanną Wołosz w składzie. Sprawdź plan transmisji wtorkowych spotkań.

Liga Mistrzyń siatkarek wraca do gry i to w najlepszym możliwym stylu. Już we wtorek fani kobiecej siatkówki będą mogli zobaczyć w akcji zespoły takie jak Fenerbahce Opet Stambuł, czy włoskie A. Carraro Imoco Conegliano. Co dokładnie czeka nas we wtorkowy wieczór?


Fenerbahce Opet Stambuł - VB Nantes


Na początek obejrzymy mecz gospodyń z francuskiego Nantes. Siatkarki miejscowego VB Nantes spróbują jak najszybciej oddalić w niepamięć swoje nieudane występy w pierwszym turnieju Ligi Mistrzyń. Pierwszym rywalem francuskich zawodniczek będzie Fenerbahce Opet Stambuł, które w grudniu triumfowało w bezpośrednim pojedynku 3:0. Powtórzenie tego rezultatu nie powinno być szczególnie trudne, ale wszyscy w Nantes liczą na to, że uda się stawić skuteczny opór tureckim rywalkom.


Transmisja meczu Fenerbahce Opet Stambuł - VB Nantes o godz. 17:50 w Polsacie Sport News.


Calcit Volley Kamnik - A. Carraro Imoco Conegliano


Po pojedynku Fenerbahce i VB Nantes szykuje nam się prawdziwy siatkarski spektakl. Pytanie tylko czy pierwszoplanowe role odegrają obydwie drużyny, bowiem Calcit Volley Kamnik co najmniej nie zachwycił w pierwszym turnieju Ligi Mistrzyń. Drużyna ze Słowenii ugrała zaledwie jednego seta w starciu z tureckim Fenerbahce i z pewnością spróbuje powalczyć o znacznie lepszy rezultat. Łatwo nie będzie biorąc pod uwagę klasę ich najbliższych rywalek. A. Carraro Imoco Conegliano to światowa czołówka wśród siatkarskich ekip, a ich ostatnie występy w Lidze Mistrzyń zawsze kończą się medalem. Duży wkład w sukcesy włoskiego zespołu ma jego rozgrywająca Joanna Wołosz, która powinna zaprezentować swoje umiejętności także na parkiecie we francuskim Nantes.


Transmisja meczu Calcit Volley Kamnik - A. Carraro Imoco Conegliano o godz. 20:20 w Polsacie Sport News.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie