KSW 58: Transmisja PPV. Gdzie obejrzeć live? Transmisja TV i stream online

Sporty walki
KSW 58: Transmisja PPV. Gdzie obejrzeć live? Transmisja TV i stream online
fot. Polsat Sport
Transmisja KSW 58 w systemie PPV. Jak zamówić dostęp?

W sobotę odbędzie się KSW 58! W najciekawszych walkach wieczoru zmierzą się Salahdine Parnasse i Daniel Torres oraz Szymon Kołecki i Martin Zawada. Transmisja KSW 58 w systemie PPV. Gdzie i jak obejrzeć galę? Jak zamówić dostęp? Sprawdźcie szczegóły transmisji TV i streamu online KSW 58!

Federacja KSW rozpoczyna 2021 rok od gali z numerem "58". Fani MMA zobaczą w sumie osiem pojedynków. Galę będzie można obejrzeć w systemie PPV. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00.

KSW 58 w PPV. Kto walczy?

W walce wieczoru KSW 58 zmierzą się Salahdine Parnasse i Daniel Torres. 23-letni Francuz jest uznawany za jeden z największych talentów w Europie. W dotychczasowej karierze jeszcze nie przegrał. W KSW pokonał m.in. Artura Sowińskiego, Marcina Wrzoska i Romana Szymańskiego. Teraz pas mistrza kategorii piórkowej spróbuje mu odebrać Torres. Parnasse wydaje się być pewny siebie przed galą. - W KSW miałem już wielu trudnych rywali. (...) Szczerze mówiąc, umieściłbym Torresa w środku tej listy - powiedział w rozmowie z Polsatem Sport. Można być jednak pewnym, że rywal tanio skóry nie sprzeda. - Torres jest zawodnikiem, który zawsze gwarantuje bardzo ekscytujące walki, bo na cztery starcia w KSW trzy razy zdobywał bonus za najlepszy występ. Myślę więc, że po ponad rocznej przerwie jest to ciekawe wyzwanie dla Parnasse'a. To zawodnik, który prawo walki o tytuł wywalczył sobie w KSW - ocenił dyrektor sportowy KSW Wojsław Rysiewski.

 

Równie wielkie emocje budzi walka Szymona Kołeckiego z Martinem Zawadą. Medalista olimpijski w podnoszeniu ciężarów robi prawdziwą furorę w MMA. Osiem zwycięstw, osiem przed czasem... W KSW zdążył już pokonać takie gwiazdy, jak Mariusz Pudzianowski i Damian Janikowski. Jak sam twierdzi, czeka go teraz "największe wyzwanie w karierze". Zawada może się pochwalić olbrzymim doświadczeniem w MMA. Debiutował w 2003 roku i od tej pory stoczył 45 walk, z których 29 wygrał, 15 przegrał i jedną zremisował. Pokonał m.in. Łukasza Jurkowskiego i Krzysztofa Kułaka, natomiast musiał uznać wyższość Jana Błachowicza czy Michała Materli. - Zawada jest zupełnie inny od moich poprzednich przeciwników. Ma inne atuty, ale ma też inne słabości. Postaram się je wykorzystać - zapowiedział Kołecki.

 

KSW 58 to także sześć innych pojedynków. Kibice obejrzą starcia Michał Michalski vs Aleksander Rakas, Szamil Musajew vs Uroš Jurišić, Michał Andryszak vs Guto Inocente, Paweł polityło vs Dawid Martinik, Robert Ruchała vs Daniel Bažant i Bartłomiej Kopera vs Francisco Barrio.

KSW 58 w Cyfrowym Polsacie

Abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający z dekoderów satelitarnych, w technologii IPTV (EVOBOX IP) oraz do odbioru telewizji internetowej OTT (EVOBOX STREAM) mogą zamówić dostęp do gali w systemie PPV w cenie 40 zł. Zamówienia można składać za pomocą jednego z czterech kanałów:

 

• przez SMS o treści: numer karty dekodera.WALKA wysłany na nr 7043,
• w internetowym Centrum Obsługi Klienta na icok.cyfrowypolsat.pl,
• w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta: 801 00 50 50,
• w aplikacji Sklep – dostępnej na dekoderze do odbioru telewizji internetowej.

 

Zamówienia będą przyjmowane aż do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godziny 19:00 w dniu gali. Potwierdzenie nadania dostępu użytkownicy telewizji satelitarnej i IPTV znajdą na kanale 222, a telewizji internetowej na pozycji 333. Na tych kanałach dostępne też będzie wydarzenie.

 

Abonenci Cyfrowego Polsatu mogą skorzystać z dogodnych form płatności:


• portmonetki, gdzie opłata za PPV zostanie doliczona do najbliższego rachunku za usługi Cyfrowego Polsatu (forma niedostępna dla usługi telewizji internetowej w modelu prepaid),
• przedpłaty realizowanej z wolnych środków zgromadzonych na koncie abonenckim,
• e-płatności.

KSW 58 w IPLI

Odbywającą się wyłącznie w systemie PPV galę KSW 58, na żywo i w Full HD, będą mogli obejrzeć także internauci za pośrednictwem serwisu rozrywki internetowej IPLA – na ipla.tv oraz w aplikacji IPLA na: komputerach z systemem Windows, urządzeniach mobilnych z systemem Android i iOS, a także wybranych Smart TV oraz Apple TV. Wydarzenie w jakości Full HD będzie dostępne dla użytkowników z terytorium Polski w cenie 40 zł. Zamówienia można składać na stronie IPLA, a płatności realizować drogą elektroniczną – kartą płatniczą lub przelewem.

Karta walk KSW 58

Walka o pas kategorii piórkowej | KSW Featherweight Championship Bout
65,8 kg/145 lb: Salahdine Parnasse (14-0-1, 2 KO, 4 Sub) vs Daniel Torres (11-4, 5 KO, 1 Sub)

93,0 kg/205 lb: Szymon Kołecki (8-1, 8 KO) vs Martin Zawada (29-15-1, 18 KO, 5 Sub)
77,1 kg/170 lb: Michał Michalski (8-4, 4 KO, 1 Sub) vs Aleksandar Rakas (16-7, 8 KO, 6 Sub)
77,1 kg/170 lb: Szamil Musajew (13-0, 8 KO, 2 Sub) vs Uroš Jurišić (11-0, 5 KO, 5 Sub)
120,2 kg / 265 lb: Michał Andryszak (21-9, 14 KO, 8 Sub) vs Guto Inocente (8-5, 4 KO, 3 Sub)
61,2 kg/135 lb: Paweł Polityło (5-2, 1 KO) vs Dawid Martinik (4-1, 1 KO, 2 Sub)
68,0 kg/150 lb: Robert Ruchała (4-0, 2 Sub) vs Daniel Bažant (5-1, 5 KO)
70,3 kg/155 lb: Bartłomiej Kopera (9-6, 7 Sub) vs Francisco Barrio (7-2, 2 KO, 4 Sub)

 

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie