Serie A: Remis w meczu drużyn Linettego i Drągowskiego. Dwie czerwone kartki w jednym zespole

Torino, z Karolem Linettym w składzie, zremisowało u siebie 1:1 z Fiorentiną, z bramkarzem Bartłomiejem Drągowskim.

Torino, z Karolem Linettym w składzie, zremisowało u siebie 1:1 z Fiorentiną, z bramkarzem Bartłomiejem Drągowskim, w 20. kolejce włoskiej ekstraklasy. Gospodarze potrafili tylko doprowadzić do remisu, mimo że przez 20 minut grali z przewagą dwóch piłkarzy.

Pierwsi bramkę zdobyli zawodnicy z Florencji, a na listę strzelców w 67. minucie wpisał się francuski weteran Franck Ribery. Grali już wtedy w osłabieniu, bo czerwoną kartkę ujrzał kilka minut wcześniej Gaetano Castrovilli. Gdy w 72. minucie boisko musiał opuścić także Nikola Milenkovic, wydawało się, że Torino ma już bardzo ułatwione zadanie. Jednak dopiero w 88. minucie wyrównującego gola strzelił Andrea Belotti.

Linetty przebywał na boisku do 65. minuty. Z kolei Drągowski przez cały mecz strzegł bramki drużyny przyjezdnych.

Turyńczycy plasują się tuż nad strefą spadkową, wyprzedzając o punkt Cagliari, o dwa punkty Parmę oraz o trzy Crotone. Fiorentina zajmuje 12. miejsce.