Serie A: Bartłomiej Drągowski obronił rzut karny w meczu Fiorentina - Cagliari (WIDEO)

Bartłomiej Drągowski w efektownym stylu obronił rzut karny wykonywany przez Joao Pedro.

Bartłomiej Drągowski w efektownym stylu obronił rzut karny wykonywany przez Joao Pedro w trakcie meczu Fiorentina - Cagliari. Polak nie dał się pokonać Brazylijczykowi w 36. minucie spotkania.

Arbiter podyktował jedenastkę w 36. minucie po faulu Igora. Do rzutu karnego podszedł najskuteczniejszy zawodnik Cagliari w tym sezonie, Joao Pedro - autor 10 trafień w 16 spotkaniach. Drągowski wyczuł jednak intencje Brazylijczyka i wciąż było 0:0.

Piłkarzem Cagliari jest Sebastian Walukiewicz, który wyszedł w podstawowym składzie swojej drużyny na spotkanie z Fiorentiną.

We wcześniejszych niedzielnych meczach Serie A remisem 2:2 zakończyło się hitowe starcie Romy z Interem, a kolejne trzy punkty do swoich dorobków dopisali piłkarze Lazio, Napoli i Hellasu Verona.