Ligue 1: Drużyna Arkadiusza Milika bez trenera? Andre Villas-Boas złożył rezygnację

Piłka nożna
Ligue 1: Drużyna Arkadiusza Milika bez trenera? Andre Villas-Boas złożył rezygnację
fot. PAP/Panoramica
W Olympique Marsylia od niedawna występuje Arkadiusz Milik.

Andre Villas-Boas złożył rezygnację z funkcji trenera piłkarzy Olympique Marsylia z powodu konfliktu z władzami klubu. W drużynie tej od niedawna występuje Arkadiusz Milik.

Villas-Boas na wtorkowej konferencji prasowej przyznał, że nie zgadza się z decyzjami sportowymi klubu. - Okienko transferowe zakończyło się pozyskaniem nowego piłkarza. Decyzja ta nie została podjęta przeze mnie. Dowiedziałem się o niej rano z mediów - powiedział portugalski szkoleniowiec.

 

W poniedziałek Olympique wypożyczył z Celticu Oliviera Ntchama. - On nie był na naszej liście - dodał. Kontrakt Villasa-Boasa wygasa z końcem obecnego sezonu. Na złożoną rezygnacje nie otrzymał jeszcze odpowiedzi.

 

Początek roku nie jest dobry dla zespołu z Marsylii. Przegrał cztery ostatnie mecze, w tym trzy ligowe. W tabeli spadł poza strefę gwarantującą występy w europejskich pucharach.

 

Zobacz także: Kibice zaatakowali ośrodek treningowy Marsylii

 

Niezadowoleni z postawy drużyny fani Olympique wdarli się w sobotę na teren ośrodka treningowego. Rzucali racami, od których miało się zapalić drzewo, obrażali zawodników i szefa klubu. Według policji, która musiała interweniować, w akcji wzięło udział ok. 300 osób. 25 najbardziej agresywnych zatrzymano. Z tego powodu przełożono zaplanowany na ten dzień mecz z Rennes.

 

 

27-letni Milik trafił do OM niespełna dwa tygodnie temu. 56-krotny reprezentant Polski, który został wypożyczony na półtora roku z Napoli (z opcją wykupu), zdążył już zadebiutować w nowym zespole; zagrał 23 stycznia ostatnie pół godziny w przegranym 1:3 spotkaniu z AS Monaco.

A.J., PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie