Nowa runda, nowa piłka. Conext 21 Ekstraklasa PRO w grze

Piłka nożna
Nowa runda, nowa piłka. Conext 21 Ekstraklasa PRO w grze
fot. Materiały prasowe
Nową adidas Ekstraklasa PRO rozgrywane są też Klubowe Mistrzostwa Świata FIFA

Ekstraklasa wspólnie z adidas prezentują Conext 21 Ekstraklasa PRO - nową piłkę PKO Bank Polski Ekstraklasy. Od startu rundy rewanżowej będą nią rozgrywane wszystkie mecze najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce.

Współpraca adidas i Ekstraklasy S.A. trwa od 2014 roku. W tym czasie na polskich boiskach kibice oglądali już siedem specjalnych modeli piłek kultowej marki, m.in.: Brazucę, Errejotę, Krasavę, Telstar czy Uniforię. Nowy, ósmy już model, bazuje na adidas Conext 21. Złożony jest z sześciu paneli, które tworzą wyjątkowy, dynamiczny wzór, nawiązując do jedności sześciu kontynentalnych federacji piłki nożnej. Bezszwowa konstrukcja i znak jakości FIFA Quality Pro stwarzają warunki do doskonałych osiągów na boisku.

 

- Adidas to nasz sprawdzony i wieloletni partner. Piłki, które nam dostarcza, są na najwyższym światowym poziomie i nie inaczej jest tym razem. Ekstraklasa PRO zarówno wizualnie, jak i technicznie, całkowicie spełnia nasze oczekiwania i mamy nadzieję, że będzie ona niezmiennie cieszyć wszystkich kibiców i miłośników piłki nożnej - powiedział Marcin Mikucki, Dyrektor Departamentu Komunikacji, Marketingu i Sprzedaży Ekstraklasy S.A.

 

ZOBACZ TAKŻE: Ważne, że moje bramki dają punkty

 

Nową adidas Ekstraklasa PRO począwszy od najbliższej, szesnastej kolejki, będą rozgrywane wszystkie mecze PKO Bank Polski Ekstraklasy w 2021 roku. Tym samym modelem grają także piłkarze najlepszych drużyn na świecie podczas Klubowych Mistrzostw Świata FIFA rozgrywanych w Katarze.

 

- Najnowszy topowy produkt marki adidas trafia do wszystkich klubów najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej. Jestem przekonany, że zrobią z niej dobry użytek, a kibice zobaczą wiele bramek i pięknych akcji. Jesteśmy dumni, bo współpraca z Ekstraklasą jest dla marki adidas jednym z kluczowych partnerstw - powiedział Krzysztof Łuczakowski, Director Sports Marketing Europe East w adidas.

 

ZOBACZ TAKŻE: Chcemy zrobić wszystko, by zagrać w europejskich pucharach

 

Nowa piłka jest dostępna w trzech wariantach: profesjonalna piłka meczowa Ekstraklasa PRO, piłka treningowa Ekstraklasa TRN oraz kolekcjonerska piłka mini Ekstraklasa MIN - również dla najmłodszych fanów. Wszystkie są dostępne w wybranych sklepach sportowych w całej Polsce.

Informacja prasowa, WŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze