Paige VanZant debiutuje w walce na gołe pięści. Awantura na ważeniu! (WIDEO)

Sporty walki
Paige VanZant debiutuje w walce na gołe pięści. Awantura na ważeniu! (WIDEO)
fot. YouTube
Paige VanZant i Britain Hart zmierzą się w walce na gołe pięści.

Paige VanZant i Britain Hart zmierzą się w walce na gołe pięści podczas gali BKFC: KnuckleMania. Panie podczas oficjalnego ważenia zaprezentowały przedsmak tego, co pokażą w trakcie pojedynku i wyzywały się oraz przepychały.

Przypomnijmy - VanZant kilka miesięcy temu ogłosiła, że daje sobie spokój z występami w MMA i przerzuca się na walki na gołe pięści. 26-letnia Amerykanka "zakończyła" więc karierę z rekordem 8-5 (2 KO, 3 SUB), z czego większość pojedynków stoczyła w organizacji UFC. Nie była jednak zadowolona ze swoich zarobków i postanowiła spróbować się w nieco brutalniejszych pojedynkach.

Jej rywalką w debiucie w walce na gołe pięści będzie Hart, która ma już na swoim koncie pojedynek w tej formule - podczas gali BKFC 14 pokonała przed czasem Randine Elkholm. Niemal od początku ogłoszenia walki z VanZant panie w mediach wymieniają się "uprzejmościami" i nie inaczej było podczas ceremonii ważenia.

ZOBACZ TAKŻE: Co z walką Jędrzejczyk? Polka zabrała głos!


VanZant i Hart nie wytrzymały zbyt długo bez wzajemnego zaatakowania się w trakcie tradycyjnego "face to face". Była zawodniczka UFC odepchnęła rywalkę, co doprowadziło do sporej awantury - zarówno jeśli chodzi o rękoczyny, jak i słowa. 

BS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie