FEN 44: Wyniki i skróty walk

Sporty walki
FEN 44: Wyniki i skróty walk
fot. Polsat Sport
Piotr Kuberski obronił mistrzowski pas FEN

W walce wieczoru gali FEN 44 Piotr Kuberski pokonał Marcina Filipczaka i obronił pas mistrzowski kategorii średniej. Do klatki powrócił lokalny bohater i były pretendent do pasa w kategorii 77 kilogramów - Kamil Kraska, który w trzeciej rundzie pokonał Leandro Barbosę. Oprócz tego między innymi Bartosz Szewczyk przegrał z Marcinem Łazarzem.

Walka wieczoru (o pas mistrzowski):


83,9: Piotr Kuberski (10-1, 7 KO) pokonał przez TKO w drugiej rundzie Marcina Filipczaka (6-3, 2 KO, 3 SUB)

 

Walki zawodowe:


77,1: Kamil Kraska (9-2, 3 KO, 4 SUB) pokonał przez poddanie w trzeciej rundzie Leandro Barbosa (11-6, 2 KO, 1 SUB)

93,0: Marcin Łazarz (14-9, 2 KO, 4 SUB) pokonał niejednogłośną decyzją sędziów Bartosza Szewczyka (5-2, 3 KO, 1 SUB)

77,1: Jacek Jędraszczyk (9-4, 3 KO) jednogłośną decyzją sędziów pokonał Wawrzyńca Bartnika (6-4, 2 KO)

91,0, K-1: Michał Grzesiak (7-2, 4 KO) pokonał przez poddanie narożnika w drugiej rundzie Tymoteusza Lewandowskiego (0-1)

120,2: Maciej Gąsiorek (1-0 KO) pokonał przez TKO w pierwszej rundzie Kacpra Miklasza (2-6, 2 KO) 

77,1: Łukasz Świrydowicz (6-6, 2 KO, 3 SUB) pokonał przez poddanie w drugiej rundzie Macieja Pacułę (2-2, 2 KO)

61,2: Michał Musiał (1-0) jednogłośną decyzją sędziów pokonał Eryk Maja (1-1).

83,9: Tomasz Ostrowski (1-1, 1 SUB) pokonał przez poddanie w pierwszej rundzie Huberta Drzyzgę (0-3).

OM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl
Zapis relacji
Relacja zakończona

To była długa gala, która obfitowała w wiele mocnych skończeń! Dziękujemy za śledzenie dzisiejszej relacji i zapraszamy na kolejne wydarzenie spod szyldu FEN, które już 11 marca.

Nokaut Kuberskiego! Po spokojniejszej pierwszej rundzie z obu stron, w drugiej "Q-bear" agresywniej ruszył do ataku. Najpierw mocnym prawym powalił Filipczaka na ziemię, a dzieła zniszczenia dokończył w parterze ubijając bezbronnego Łodzianina. 10 zwycięstwo w zawodowej karierze MMA i wciąż... mistrzem kategorii średniej pozostaje Piotr Kuberski!

Rozpoczynamy ostatnią walkę dzisiejszego wieczoru! Marcin Filipczak spróbuje odebrać mistrzowski pas Piotrowi Kuberskiemu! Jak zaprezentuje się Filipczak w debiucie w wadze średniej?

Ależ to była szalona walka! Duże problemy miał w tej walce Kamil Kraska, ale mimo tego jak blisko był w drugiej rundzie zwycięstwa Leandro Barbosa, Polakowi udało się wygrać! Kraska w trzeciej rundzie pokonał Brazylijczyka duszeniem zza pleców.

Przed nami przedostatnia walka gali FEN 44! Kamil Kraska vs. Leandro Barbosa.

Marcin Łazarz niejednogłośną decyzją sędziów pokonuje Bartosza Szewczyka! Nokdauny w pierwszej i trzeciej rundzie zadecydowały o zwycięstwie zawodnika z Białogardu. Dla Szewczyka jest to druga porażka w zawodowej karierze, natomiast pierwsza w kategorii półciężkiej.

Przed nami kolejna walka dzisiejszej gali. Marcin Łazarz vs. Bartosz Szewczyk.

Mimo ciężkich momentów Jędraszczyka w pierwszej rundzie, na późniejszym etapie walka toczyła się pod dyktando zawodnika z Ostrowa Wielkopolskiego. Po trzech rundach jednogłośną decyzją sędziów Jacek Jędraszczyk pokonuje Wawrzyńca Bartnika!

Przed nami szósta walka dzisiejszego wieczoru! Jacek Jędraszczyk vs. Wawrzyniec Bartnik.

Ależ okopał swojego przeciwnika Michał Grzesiak! Konsekwentnie okopywał prawą nogę Tymoteusza Lewandowskiego przez pierwsze dwie rundy, co ostatecznie zmusiło narożnik Lewandowskiego do poddania walki przed trzecią rundą. Michał Grzesiak z siódmym zwycięstwem w zawodowej karierze!

W swoim zawodowym debiucie Maciej Gąsiorek szybko rozprawił się z Kacprem Miklaszem. Obszernym prawym sierpowym powalił Miklasza na ziemię, a następnie ciosami z krucyfiksu zmusił sędziego do przerwania walki. 

Koniec walki! W drugiej rundzie lepszy okazuje się Łukasz Świrydowicz. "Świrek" zajął plecy przeciwnika, rozciągnął i po serii ciosów, zaatakował szyję - przełożył rękę i zapiął duszenie zza pleców. Pacuła momentalnie zmuszony został odklepać, a szóste zwycięstwo do zawodowego rekordu dopisuje Świrydowicz! 

Przed nami kolejne starcie dzisiejszej gali. Na otwarcie karty głównej zawalczą Łukasz Świrydowicz oraz Maciej Pacuła. Starcie jest zakontraktowane w limicie kategorii półśredniej.

Przed nami oficjalne rozpoczęcie gali, a już za chwilę wystartuje karta główna FEN 44!

Mimo trzech rund zapaśniczej dominacji Eryka Maja sędziowie wypunktowali ten pojedynek na korzyść Michała Musiała. Maj przez zdecydowaną większość walki kontrolował swojego przeciwnika w parterze, w którym jednak zabrakło uderzeń i konkretnych akcji.

Rozpoczęła się druga walka dzisiejszej gali. Eryk Maj podejmuje Michała Musiała.

Bardzo szybko zakończył walkę Tomasz Ostrowski, który zwyciężył w pierwszej rundzie. Zawodnik szybko sprowadził rywala do parteru, gdzie najpierw obijał przeciwnika, a ostatecznie zakończył walkę poprzez "trójkąt rękoma". 

Dzisiejszą galę otworzy starcie pomiędzy Hubertem Drzyzgą, a Tomaszem Ostrowskim.

Zanim jednak dojdzie do najważniejszych pojedynków dzisiejszego wieczoru do klatki wejdą młodzi zawodnicy, którzy zawalczą o pierwsze zwycięstwo w zawodowej karierze.

W co-main evencie wystąpią Kamil Kraska oraz Leandro Barbosa. Walka odbędzie się w limicie 77 kilogramów.

W walce wieczoru wystąpią Piotr Kuberski, który skrzyżuje rękawice z Marcinem Filipczakiem. Obaj zawodnicy mają w zwyczaju kończyć swoje walki przed czasem, dlatego radzimy nie mrugać!

Witamy na relacji na żywo z gali FEN 44! Podczas dzisiejszej gali wystąpią jedni z najlepszych polskich zawodników, tacy jak Piotr Kuberski, Bartosz Szewczyk czy Kamil Kraska, a to sprawia, że gala zapowiada się arcyciekawie!

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie