Bolesna kontuzja reprezentacyjnego libero! Damian Wojtaszek musiał opuścić boisko (WIDEO)

Do dramatycznej sytuacji doszło w trzecim secie meczu PlusLigi Verva Warszawa Orlen Paliwa – Asseco Resovia. Libero Damian Wojtaszek podczas jednej z akcji upadł na plecy i doznał bolesnego urazu.

Sytuacja miała miejsce w trzecim secie meczu w Arenie Ursynów, przy stanie 17:23. Wojtaszek próbował interweniować po ataku Rafała Buszka i upadł na plecy. Przez dłuższą chwilę nie podnosił się z parkietu.

Reprezentant Polski zdołał wstać i dokończyć tę partię, ale od początku następnego seta w roli libero Vervy wyszedł na parkiet przyjmujący Jan Fornal.