PlusLiga: Ślepsk Malow Suwałki - PGE Skra Bełchatów. Transmisja w Polsacie Sport

Czy PGE Skra wygra w Suwałkach?

Ślepsk Malow Suwałki i PGE Skra Bełchatów zmierzą się w zaległym starciu 23. kolejki PlusLigi. Dla gospodarzy ten mecz może być kluczowy w kontekście walki o awans do fazy play-off. Czy uda im się stawić czoła coraz lepiej grającym bełchatowianom? Transmisja meczu Ślepsk Malow Suwałki - PGE Skra Bełchatów o godz. 14:30 w Polsacie Sport.

W środę siatkarskich kibiców czekają nie tylko zmagania Ligi Mistrzów, ale także rozgrywki w ligowym wydaniu. Do zaległego starcia 23. kolejki PlusLigi przystąpią Ślepsk Malow Suwałki i PGE Skra Bełchatów.

Obie drużyny mają już za sobą jedno starcie i to na samym początku lutego, które pewnie wynikiem 3:0 wygrała PGE Skra. Przyjezdni starali się postawić opór i w drugim secie mieli nawet w górze piłkę setową, ale dwa pozostałe sety zdominowali gospodarze. Do tego bełchatowianie dołożyli wygraną z Cerrad Enea Czarnymi Radom, więc z pewnością czują moc przed nadchodzącą batalią.

W nieco gorszych humorach do meczu z PGE Skrą Bełchatów przystąpią za to siatkarze Ślepska. Poza porażką ze swoim przyszłym rywalem suwałczanie przegrali w ostatniej kolejce z Jastrzębskim Węglem, czym znacznie skomplikowali swoją sytuację przed play-offami. Jeśli wciąż chcą myśleć o szansie na awans wygrana z bełchatowianami wydaje się być w tym momencie najważniejsza.

Transmisja meczu Ślepsk Malow Suwałki - PGE Skra Bełchatów o godz. 14:30 w Polsacie Sport.