Heraklesy polskiego MMA 2020: Nominacje w kategorii "Klub roku"

Sporty walki
Heraklesy polskiego MMA 2020: Nominacje w kategorii "Klub roku"
fot. Polsat Sport
Heraklesy polskiego MMA 2020: Nominacje w kategorii "Klub roku"

13 lutego odbędzie się gala "Heraklesy polskiego MMA 2020". Prestiżowe nagrody z branży wszechstylowej walki wręcz zostaną wręczone w kilku kategoriach. Premierowo na portalu Polsatsport.pl prezentujemy nominacje w kategorii "Klub roku".

Najważniejsze nagrody w polskim MMA przyznawane są od 2012 roku przez najbardziej doświadczonych dziennikarzy z branży sportów walki. Idea uhonorowania zawodników za osiągnięcia w roku ubiegłym, spotkała się entuzjazmem całego środowiska MMA w Polsce. Wkrótce do tego pomysłu dołączyły pozostałe portale z branży MMA, a kapituła wybierająca laureatów, z roku na rok się powiększała - aż do momentu, w którym Heraklesy stały się oficjalnymi i najbardziej prestiżowymi nagrodami, jakie zawodnik z Polski może otrzymać w swojej zawodniczej karierze.

Zobacz także: Nominacje w kategorii "zawodnik roku"

 

Laureatów kapituła wybiera w następujących kategoriach: zawodnik roku, walka roku, nokaut rokupoddanie rokuodkrycie rokugala roku i klub roku. Dodatkowo fani mieszanych sztuk walki w internetowym głosowaniu mogą wybrać najlepszego zawodnika publiczności.

 

 

Nominacje w kategorii "Klub roku":

 

Ankos MMA (Poznań)
Berserkers Team (Szczecin)
Czerwony Smok (Poznań)
WCA (Warszawa)

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie