LM siatkarzy: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cucine Lube Civitanova. PGE Skra Bełchatów - Zenit Kazań w ćwierćfinale

Siatkówka
LM siatkarzy: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cucine Lube Civitanova. PGE Skra Bełchatów - Zenit Kazań w ćwierćfinale
fot. PAP

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle zagra z Cucine Lube Civitanova w ćwierćfinale Ligi Mistrzów siatkarzy. PGE Skra Bełchatów trafiła na Zenit Kazań. Pierwszy mecz bełchatowianie rozegrają u siebie, mistrzowie Polski na wyjeździe. Losowanie odbyło się w siedzibie Europejskiej Konfederacji Piłki Siatkowej w Luksemburgu. Pierwsze mecze odbędą się w dniach 23-25 lutego, rewanże 2-4 marca. Transmisje w sportowych kanałach Polsatu.

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle wygrała swoja grupę i była w losowaniu rozstawiona. W tej samej grupie PGE Skra była druga, więc znalazła się w koszyku drużyn "dolosowywanych". Okazało się, że trener bełchatowian miał dobre przeczucia.

 

- Wydaje mi się, że trafimy na Zenit Kazań. Każdy ma swojego faworyta, swój typ. Każda z drużyn jest znakomita, ale podświadomie czuję, że będzie to ekipa z Kazania - śmiał się przed losowaniem się Michał Mieszko Gogol Gogol.

 

Prowadzony przez selekcjonera reprezentacji Polski Vitala Heynena Sir Safety Perugia trafił na inny włoski klub - Leo Shoes Modena. W czwartej parze spotkają się Berlin Recycling Volleys i Itas Trentino.

 

Ćwierćfinały rozgrywane będą systemem mecz i rewanż. Jeżeli polskie drużyny awansują do czołowej czwórki, to w półfinale zagrają przeciwko sobie.

 

Pary ćwierćfinałowe Ligi Mistrzów:

 

PGE Skra Bełchatów - Zenit Kazań

Cucine Lube Civitanova - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Berlin Recycling Volleys - Itas Trentino  

Leo Shoes Modena - Sir Safety Perugia

 

Pary półfinałowe Ligi Mistrzów:

 

PGE Skra/Zenit - Cucine Lube/Grupa Azoty ZAKSA

Recycling Volleys/Itas - Leo Shoes Modena/Sir Safety

WŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie