FEN 32: Marcin Łazarz wypunktował Wojciecha Janusza (WIDEO)

Sporty walki
FEN 32: Marcin Łazarz wypunktował Wojciecha Janusza (WIDEO)
fot. Polsat Sport
FEN 32: Marcin Łazarz wypunktował Wojciecha Janusza (WIDEO)

Marcin Łazarz (12-7, 2 KO, 4 SUB) pokonał Wojciecha Janusza (10-5, 3 KO, 4 SUB) jednogłośną decyzją sędziów podczas gali FEN 32. Łazarz w kolejnym pojedynku zmierzy się o pas z Marcinem Wójcikiem.

Na początku mocno do ataku ruszył Łazarz, ale z czasem agresywnie zaczął odpowiadać Janusz. Na kilkadziesiąt sekund przed końcem rundy w korzystnej pozycji z góry w parterze znalazł się Łazarz. 

Na półtorej minuty przed końcem drugiej rundy mocnym ciosem trafił Łazarz, po chwili obalając zamroczonego rywala. Wydaje się, że tym samym zaakcentował swoją przewagę w tym starciu na kartach punktowych sędziów.

 

ZOBACZ TAKŻE: FEN 32: Cała klatka w krwi! Dusza pokonał rywala po brutalnej walce (WIDEO)


Trzecia runda to również przewaga Łazarz. Punktował lewym prostym i kontrolował rywala przy siatce, pod koniec skutecznie obalając Janusza. Sędziowie wskazali jednogłośny triumf Łazarza, dzięki czemu wywalczył on prawo do mistrzowskiego pojedynku z Wójcikiem. W 2016 roku podczas KSW 37 Wójcik poddał Łazarza gilotyną w pierwszej rundzie.

 

Starcie Janusz - Łazarz było rewanżem za pojedynek z 2016 roku. Wówczas jednogłośną decyzją sędziów również triumfował Łazarz.

 


Marcin Łazarz pokonał Wojciecha Janusza przez jednogłośną decyzją sędziów (29-28, 29-28, 29-28)

BS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie