Karolina Gilon: Ten sezon "Ninja Warrior Polska" jest pod hasłem: Kobiety!

Inne
Karolina Gilon: Ten sezon "Ninja Warrior Polska" jest pod hasłem: Kobiety!
fot. Materiały prasowe
Trzeci sezon „Ninja Warrior Polska” od 2 marca w Polsacie

Trzeci sezon „Ninja Warrior Polska” to przede wszystkim niezwykle silne kobiety, które wielokrotnie zaskoczą widzów Polsatu brawurą i umiejętnościami. Zwinne, szybkie, piękne i diabelnie silne! Niejednokrotnie udowodnią, że sporty ekstremalne to przygoda nie zarezerwowana tylko dla mężczyzn. Co więcej - kilka uczestniczek zakwalifikuje się po raz pierwszy w historii polskiej edycji show do półfinału… Ale nie uprzedzając faktów - poznajcie waleczne zawodniczki 3. edycji „Ninja Warrior Polska”!

- Trzeci sezon „Ninja Warrior Polska” jest pod hasłem "kobiety"! – zdradza Karolina Gilon, prowadząca show. - I bardzo się z tego cieszę. Kibicowałam i trzymałam kciuki o wiele bardziej niż zwykle. Udział w tym programie to dla mnie niesamowite doświadczenie i ogromne wyzwanie i wierzę, że nasze uczestniczki zmobilizują kolejne dziewczyny przed telewizorami do walki i spróbowania swoich sił na torze Ninja Warrior.

Niezależnie od wieku i wykonywanego zawodu kochają sport. Lubią wyzwania i doskonale odnajdują się w męskim świecie. Kim są uczestniczki 3. sezonu programu, który pokochali Polacy?

 

29-letnia Agata Bagrowska z miejscowości Reguły to prawdziwa bizneswoman. Prowadzi własną agencję reklamową. Po godzinach tańczy pole dance i jest instruktorem OCR. Spawanie? Banał! Nie ma dla niej rzeczy nie możliwych.

 

 

 

- To mój drugi raz w programie. Za pierwszym razem odpadłam na torze eliminacyjnym - wspomina Agata. - Od kiedy wpadłam do basenu, codziennie ćwiczę, aby w końcu dojść do półfinału.

 

Nie zabraknie wojowniczki, która jest w programie od pierwszej edycji. Mowa oczywiście o Marcie Staroń, 37-letniej dietetyczce z miejscowości Młoszowa. Od lat zmaga się z chorobą - łysieniem plackowatym. Walcząc o normalne życie, nie ma dla Marty takiej przeszkody, której by nie pokonała. Należy do sekcji „Gołe Plecy” - to grupa ośmiu biegających po górach kobiet, które na każdym zdobytym szczycie uwieczniają swój sukces… gołymi plecami. 

 

„Ninja Warrior Polska” przyciąga często zawodowych sportowców. W show pojawi się Róża Gumienna, mistrzyni świata w kickboxingu.

 

 

- Całe życie trzeba się sprawdzać - mówi sportsmenka. - Teraz tak naprawdę weryfikuję swoje umiejętności sportowe w oktagonie, bo przeszłam do MMA. Życiowo jestem ryzykantką. Próbuję różnych nowych rzeczy, nie lubię nudy, dlatego też jestem tutaj w programie. Jak oceniam moje szanse? Zobaczymy! Jak pierwszy raz zobaczyłam tor, byłam przerażona! - przyznaje Róża Gumienna.

 

33-letnia Agnieszka Szałkowska z Bydgoszczy to psychoterapeutka z tytułem doktora nauk medycznych.

 

 

- Jestem aktywną kobietą, która od zawsze chciała robić wszystko, dlatego zaginałam czasoprzestrzeń tak, aby na to wszystko starczyło mi czasu - przyznaje ze śmiechem. - Realizuję siebie w pracy w szpitalu, pracy na Uniwersytecie jako wykładowca oraz jako psychoterapeuta w gabinecie prywatnym. Drugą moją pasją jest sport, a trzecią - przyroda. Angażuję się w akcje sprzątania świata czy dokarmiania zwierząt.
 
21-letnią Julię Maciuszek z Wrocławia oprócz studiowania na AWF-ie zajmują treningi karate, akrobatyki i biegi OCR.

 

 

- Zdecydowałam się wziąć udział w „Ninja Warrior Polska”, bo bardzo lubię przygody i chcę sprawdzić swoje umiejętności na tym bardzo trudnym torze - mówi młodziutka studentka.

 

Miłośnicy TIK TOK-a będą w pełni usatysfakcjonowani. Na torze pojawi się bowiem gwiazda tego kanału internetowego - 21-letnia Paula Paola z Warszawy.

 

 

- Sport to tak naprawdę całe moje - wyznaje. - Od dziecka miałam z nim styczność, więc to jest idealny program dla mnie!

 

Zapraszamy do obejrzenia 3. sezonu „Ninja Warrior Polska” na antenie Polsatu od 2 marca w każdy wtorek o godzinie 20:05.

Informacja prasowa
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie