Fortuna 1 Liga: Apklan Resovia - Puszcza Niepołomice. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

W piątek rozpocznie się 18. kolejka Fortuna 1 Ligi. Jako pierwsi na boisko wyjdą piłkarze Apklan Resovii Rzeszów i Puszczy Niepołomice. Czy gospodarze, którzy zajmują 18. miejsce, przebudzą się i rozpoczną marsz w górę tabeli? Relacja na żywo z meczu Apklan Resovia Rzeszów - Puszcza Niepołomice na Polsatsport.pl.

Piłkarze Apklan Resovii Rzeszów prawie całą rundę jesienną występowali na wyjazdach, ponieważ ich stadion nie spełniał wymogów licencyjnych. Pod koniec, warunkowo, korzystali ze Stadionu Miejskiego. Trwa tam jednak remont, dlatego piątkowe spotkanie odbędzie się na ich stadionie.

 

ZOBACZ TAKŻE: Trener ŁKS Łódź przeprosił kibiców

 

Zawodnicy będą grać na sztucznej murawie. - Podstawową różnicą jest sposób poruszania się piłki. Inaczej się ona odbija od murawy sztucznej i z inną prędkością porusza po podłożu oraz poruszanie się samych zawodników. Mamy do czynienia z zupełnie inną stabilnością, inaczej wykonuje się podstawowe ruchy takie jak: zwrot, zahamowanie, wyskok, czy wślizg - tłumaczył kapitan Puszczy Niepołomice Michał Mikołajczyk w rozmowie z oficjalną stroną klubu.

 

Relacja na żywo z meczu Apklan Resovia Rzeszów - Puszcza Niepołomice na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 14:00.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze