Wybierz najlepszą akcję tygodnia w PlusLidze! (SONDA)

Kamil Semeniuk był bohaterem zwycięskiej akcji w naszej sondzie.

Jak co tydzień prezentujemy najciekawsze akcje minionego tygodnia w PlusLidze. Zapraszamy do głosowania na najlepszą w naszej sondzie. Wyniki zostaną ogłoszone w kolejnym wydaniu magazynu #7strefa.

Najwięcej głosów w poprzedniej zabawie zgromadziła akcja Kamila Semeniuka oraz jego kolegów z Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle z meczu z GKS Katowice.

Oto nowe propozycje:

1 - Techniczne zagranie Taylora Sandera (PGE Skra Bełchatów)

Najlepsze akcje nie zawsze muszą kończyć się spektakularnie mocnym uderzeniem. Niejednokrotnie nasi eksperci wyróżniają akcje zakończone technicznymi zagraniami, takimi jak to w wykonaniu Taylora Sandera z PGE Skry Bełchatów w meczu z Asseco Resovią Rzeszów.

- 2 - Długa wymiana zakończona gwoździem Flavio (Aluron CMC Warta Zawiercie)

Druga propozycja jest zupełnie inna. Nie dość, że jest to długa wymiana, to jeszcze zakończona efektownym gwoździem Flavio. Warto zwrócić jednak uwagę również na obrony po obu stronach siatki. Takich akcji w wykonaniu siatkarzy Aluronu CMC Warty Zawiercie w meczu z Vervą Warszawa nie było jednak wiele. Podopieczni Igora Kolakovica przegrali 0:3, a spotkanie - po odliczeniu przerw - potrwało zaledwie 68 minut.

- 3 - Długa wymiana z obroną Olenderka i atakiem po ciasnym skosie Lipińskiego (Trefl Gdańsk)

Starcie Ślepska Malow Suwałki z Treflem Gdańsk potrwało nieco dłużej. Zwycięsko wyszli z niego gospodarze, ale gdańszczanie mieli swoje szanse i zaprezentowali kilka ciekawych akcji. Nasi komentatorzy i eksperci wyróżnili wymianę, w której świetną obroną popisał się Maciej Olenderek, a jeszcze lepszy atak zaprezentował Bartłomiej Lipiński. Przyjmujący zdobył w tym spotkaniu aż 21 punktów.

- 4 - Atak z drugiej piłki Rafała Szymury (Jastrzębski Węgiel)

Ataki z drugiej piłki z reguły są bardzo efektowne. Nie inaczej było w meczu Jastrzębskiego Węgla z Aluronem CMC Wartą Zawierciem. Tego typu zagraniem popisał się w nim Rafał Szymura. W całym spotkaniu jastrzębianie nieoczekiwanie przegrali z Jurajskimi Rycerzami 1:3. Nie zmieniło to jednak ich sytuacji w tabeli.