Artur Skowronek gościem Cafe Futbol

Piłka nożna
Artur Skowronek gościem Cafe Futbol

Były szkoleniowiec m.in. Wisły Kraków Artur Skowronek zagości w studiu najbliższego Cafe Futbol. Tematem przewodnim niedzielnego magazynu będzie sytuacja "Białej Gwiazdy" w ciągu ostatnich miesięcy. W programie zobaczymy rozmowę Szymona Rojka z Robertem Maaskantem. Cafe Futbol w niedzielę od godziny 11:00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

Tematem przewodnim niedzielnego Cafe Futbol będzie Wisła Kraków, którą od początku grudnia 2020 roku prowadzi Niemiec o holenderskich korzeniach, Peter Hyballa. Zastąpił on na tym stanowisku Artura Skowronka. 38-latek był szkoleniowcem "Białej Gwiazdy" nieco ponad rok. Zakończył pracę w listopadzie ubiegłego roku.

 

ZOBACZ TAKŻE: Kibice wrócą na stadiony? Trudna sprawa, a klubowe finanse cierpią

 

Wcześniej zasiadał na ławce trenerskiej m.in. w Stali Mielec, Wigrach Suwałki, GKS-sie Katowice, Widzewie Łódź czy Pogoni Szczecin. Właśnie trener Skowronek będzie gościem Bożydara Iwanowa w najbliższym magazynie. Pochodzący z Bytomia szkoleniowiec prowadził Wisłę w 35 spotkaniach. Jego bilans to: 13 zwycięstw, 14 porażek i 8 remisów.

 

Ponadto w programie zobaczymy wywiad Szymona Rojka z Robertem Maaskantem. Holender pracował w Wiśle Kraków w sezonach 2010/2011 i 2011/2012. Udało mu się wywalczyć mistrzostwo Polski. Był również o krok od awansu do Ligi Mistrzów. 52-latek opowie o obecnej sytuacji "Białej Gwiazdy", trenerze Hyballi, a także reprezentacji Polski.

 

W Cafe Futbol porozmawiamy również o tym, co działo się w minionym tygodniu w Lidze Mistrzów i Lidze Europy. Wspólnie ze sport.interia.pl rozpoczynamy projekt "Akademia Młodego Piłkarza", w którym prezentowane będą podstawowe ćwiczenia dla młodych piłkarzy.

 

Tradycyjnie oprócz prowadzącego i gościa zobaczymy naszych stałych ekspertów Romana Kołtonia, Tomasza Hajtę oraz Cezarego Kowalskiego.

 

Transmisja Cafe Futbol od godziny 11.00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl. Dogrywka od godziny 12.25 na Polsatsport.pl.

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie