Mariusz Pudzianowski pokazał nowego lokatora. Jest ogromny! (ZDJĘCIE)

Sporty walki
Mariusz Pudzianowski pokazał nowego lokatora. Jest ogromny! (ZDJĘCIE)
fot. KSW

Mariusz Pudzianowski (13-7-1NC, 8 KO) niedawno obchodził 44. urodziny. Jeden z prezentów dotarł do niego z opóźnieniem i okazał się ogromny! Jak się okazało, od tej pory w jego domu będzie mieszkał sobowtór.

Pudzianowski świętował urodziny 7 lutego. Na jeden z prezentów musiał poczekać dłużej, jednak z pewnością tego nie żałuje. W jego domu pojawiła się ogromna rzeźba, która przedstawia samego "Pudziana".

 

ZOBACZ TAKŻE: Gwiazdor KSW przeszedł operację. Czeka go długa przerwa

 

"Ten mój lokator-sobowtór trochę większy od oryginału zrobił się i zajął mi pół pokoju" - napisał w mediach społecznościowych "Dominator".

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Mariusz Pudzianowski (@pudzianofficial)

 

"Pudzian" szykuje się do walki na KSW 59: Fight Code, która odbędzie się 20 marca. Jego rywalem będzie Serigne Ousmane Dia (2-0, 2 KO), znany joko "Bombardier". - To groźny zawodnik. To mistrz Senegalu w zapasach. To nie jest styl wolny, to nie jest "klasyk". To troszeczkę podchodzi pod MMA, gdzie walczą i boksują. Do tego walczy w wadze ciężkiej i jest mistrzem w swojej dziedzinie. Może nie ma doświadczenia w MMA, ale jest to zapaśnik i robił to całe życie. Trzeba będzie się pilnować - ocenił go Pudzianowski.

 

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze