Znana modelka rzuciła gwiazdora Tottenhamu, bo... za dużo grał w Fortnite'a

E-sport
Znana modelka rzuciła gwiazdora Tottenhamu, bo... za dużo grał w Fortnite'a
fot. Instagram
Ruby Mae zerwała z Dele Allim, ponieważ ten... grał w grę.

Wszystko wskazuje na to, że związek Ruby Mae z Dele Allim to już przeszłość. Po pięciu latach miłości znana modelka postanowiła zostawić piłkarza Tottenhamu. Powód jest jednak dość nieoczywisty - jej głównym zarzutem wobec swojego byłego już chłopaka było to, że miał on poświęcać zbyt dużo czasu na grę w Fortnite'a.

Dele Alli i Ruby Mae oficjalnie związali się ze sobą w 2016 roku, krótko po tym, jak reprezentacja Anglii została wyeliminowana przez Islandię podczas mistrzostw Europy. Później ich relacja stała się jawna, między innymi ze względu na publikowane w mediach społecznościowych zdjęcia ze wspólnych wakacji na Ibizie czy Mykonos. Modelka towarzyszyła również partnerowi na mistrzostwach świata 2018 w Rosji.

 

Po pięciu latach wspólnego życia para rozstała się. Według informacji pojawiającej się w mediach, modelka wyprowadziła się już z wartego 2 mln funtów apartamentu piłkarza, do którego w zeszłym roku włamało się kilku zamaskowanych złodziei. Skłoniło to piłkarza do podniesienia poziomu bezpieczeństwa i zdecydował się on m.in. na zakup dobermanna.

 

Uwagę przyciąga jednak powód rozstania... Modelka miała bowiem zdenerwować się na byłego partnera ze względu na fakt, że zbyt dużo czasu poświęca on na granie w znaną grę Fortnite.

Fakt ten nie powinien raczej nikogo dziwić, ponieważ o pasji niektórych piłkarzy Premier League do gry typu battle royale wiadomo już od dawna.

 

ZOBACZ TAKŻE: Kane, Alli i talent Leicester w jednej drużynie? Fortnite zatacza coraz szersze kręgi

 

Podczas gdy Dele Alli grał w piłkę, Ruby stała się popularną modelką, reklamującą takie marki jak Lipsy czy Boohoo. Jest też niesamowicie aktywna na Instagramie - występuje tam w roli influencerki, która codziennie dzieli się swoimi przemyśleniami i stylem życia z 98 tysiącami subskrybentów.

 

ZOBACZ TAKŻE: Trzech piłkarzy Tottenhamu zmierzyło się z gwiazdą Fortnite

 

Dele Alli z kolei był w tym roku łączony z przenosinami do Paris Saint-Germain, po tym, jak w styczniu stery tego klubu przejął dawny szkoleniowiec "Spurs" Mauricio Pochettino. Teraz 24-letni ofensywny pomocnik wrócił do łask Jose Mourinho i stanowi trzon zespołu z północnego Londynu.

 

Kolejne zdjęcia Ruby Mae na następnych stronach...

AŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie