Skandaliczne zachowanie żużlowca! Pijany obrażał policjantów

Żużel
Skandaliczne zachowanie żużlowca! Pijany obrażał policjantów
fot. Cyfrasport
Rafał K. został zawieszony w prawach zawodnika za naganne zachowanie.

Żużlowiec ekstraligowego klubu Moje Bermudy Stal Gorzów Rafał K. został zawieszony w prawach zawodnika po tym, jak zakłócał porządek, będąc pod wpływem alkoholu. Dodatkowo obrażał funkcjonariuszy, którzy zjawili się na interwencji.

22-latek zbyt hucznie obchodził urodziny, był pod wpływem alkoholu, miał znieważyć funkcjonariuszy, hałasował oraz zakłócał porządek. Władze Moje Bermudy Stali Gorzów we wtorek spotkały się z żużlowcem i zawiesiły go w prawach zawodnika. Informację o zawieszeniu przekazało Radio Gorzów.

 

Zobacz także: Grzegorz Zengota poinformował o śmierci dziecka

 

- Rafał dzisiaj stawił się w klubie na spotkanie z zarządem i ze sztabem szkoleniowym. Najważniejsze jest to, że wie co zrobił, albo jest po części świadomy tego co się wydarzyło. Czy wie co zrobił okaże się dopiero w sądzie. Zawodnik wykazał dużą skruchę. Jest to niestety błąd młodości, miał urodziny. Troszeczkę nieferalnie to się skończyło, ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Trzeba się zastanowić, jakie pozytywy można wyciągnąć. Podjęliśmy decyzję ze sztabem szkoleniowym, że Rafał jest zawieszony do odwołania. Chcemy od razu uspokoić kibiców, że nie chcemy kończyć kariery młodemu i ambitnemu zawodnikowi. Ma wsparcie ze strony klubu, to nie była tylko rozmowa wychowawcza, ale też pewnego rodzaju kredyt - powiedział prezes Marek Grzyb w rozmowie z Radiem Gorzów.

 

Czytaj także na Interia.pl.

KN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze