ATP w Rotterdamie: Kubot/Koolhof - Chardy/Martin. Relacja i wynik na żywo

Tenis

W 1/4 finału turnieju ATP 500 w Rotterdamie deblowa para Łukasz Kubot i Wesley Koolhof zmierzy się z francuską parą Jeremy Chardy/Fabrice Martin. Przed nami niezwykle zacięty pojedynek. Relacja i wynik na żywo meczu Kubot/Koolhof - Chardy/Martin od godz. 13:40 na Polsatsport.pl.

Czas na kolejne emocje z udziałem Polaków podczas turnieju ATP 500 w Rotterdamie. Tym razem w 1/4 finału holenderskich zawodów zobaczymy deblowy mecz pary Łukasz Kubot/Wesley Koolhof. Ich rywalami będą Francuzi - Jeremy Chardy i Fabrice Martin.


ZOBACZ TAKŻE: Deblowe porażki Katarzyny Piter i Pauli Kani w Lyonie


Dla polsko-holenderskiej może to być kontynuacja dobrej serii. W 1/8 finału turnieju ATP 500 w Rotterdamie para Łukasz Kubot i Wesley Koolhof zwyciężyła w deblowym spotkaniu z Benem McLachlan i Kei Nishikorim 2:1. Do zakończenia spotkania konieczny był super tie-break, w którym lepsi okazali się Polak z Holendrem.

 

ZOBACZ TAKŻE: Hubert Hurkacz z awansem po wyrównanym pojedynku w drugim secie


Tym razem przed nimi znacznie trudniejsze zadanie. Mecz z parą Chardy/Martin nie będzie należał do najłatwiejszych zadań, a przypomnijmy, że obie pary spotkały się już w tym roku w Melbourne. Dokładnie 6 lutego w ćwierćfinale australijskiego turnieju padł wynik 2:0 dla francuskiej pary, a Kubot i Koolhof żegnali się z turniejem. Tym razem wszyscy kibice Polaka i Holendra liczą na znacznie korzystniejszy wynik.


Relacja i wynik na żywo meczu Kubot/Koolhof - Chardy/Martin od godz. 13:40 na Polsatsport.pl.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie