Liga Mistrzyń: VakifBank Stambuł - Grupa Azoty Chemik Police. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Przed nami rewanżowy ćwierćfinałowy mecz Ligi Mistrzyń z udziałem Grupa Azoty Chemika Police. Tym razem polska drużyna zmierzy się z VakifBankiem Stambuł w Turcji. Pierwsze spotkanie zupełnie nie poszło po myśli Ferhata Akbasa. Siatkarki Chemika były bezradne w starciu z wyśmienicie grającymi rywalkami. Teraz by awansować do kolejnego etapu, będą musiały wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności. Relacja i wynik na żywo VakifBank Stambuł - Grupa Azoty Chemik Police na Polsatsport.pl.

W pierwszym meczu ćwierćfinałowym drużyna ze Stambułu brutalnie pokazała policzankom swoją wyższość, bez większych problemów wygrywając dwa pierwsze sety. Nieco więcej walki kibice mogli zobaczyć w ostatniej, trzeciej partii, która i tak padła łupem VakifBanku. Wydaje się więc, że we własnej hali nic nie będzie w stanie zatrzymać rozpędzonych siatkarek prowadzonych przez Giovanniego Guidettiego.

 

- W ostatnim czasie rozegrałyśmy kilka wyrównanych meczów, co pomogło nam zbudować pewność siebie. Byłyśmy świetnie przygotowane do spotkania z Chemikiem i tylko na nim się koncentrowałyśmy. To ważne zwycięstwo przed rewanżami – skomentowała Maja Ognjenovic, rozgrywająca VakifBanku.

 

ZOBACZ TAKŻE: LM siatkarek: Awans drużyn Malwiny Smarzek-Godek i Joanny Wołosz

 

Patrząc wstecz, szansa na awans policzanek do półfinału tych elitarnych rozgrywek jest minimalna, ale nie niemożliwa. Chemik musi wygrać w Stambule 3:0 albo 3:1, a następnie jeszcze zwyciężyć w złotym secie. Na początek może warto skupić się po prostu na lepszym występie niż w Policach.

 

Relacja i wynik na żywo VakifBank Stambuł - Grupa Azoty Chemik Police od godziny 15.00 na Polsatsport.pl.

NP, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze