Fortuna 1 Liga: Miedź Legnica – GKS Bełchatów. Relacja i wynik na żywo

W drugim meczu 19. kolejki Fortuna 1 Ligi, Miedź Legnica zmierzy się na własnym terenie z GKS-em Bełchatów. Relacja na żywo z meczu Miedź Legnica – GKS Bełchatów na Polsatsport.pl. Początek od godziny 17:00.

W cztery z ostatnich pięciu meczów między Miedzią a GKS-em w Fortuna 1 Lidze padło mniej, niż 2.5 gola. Ostatni raz GKS w Legnicy wygrał wiosną 2014 roku, prawie 7 lat temu. Legniczanie być może będą szukać swoich szans po przerwie – bełchatowianie nie wygrali żadnej z drugich części gry na wyjeździe. Mało tego, GKS strzela zaledwie 0.44 gola na mecz poza własnym boiskiem.

W 2. kolejce Fortuna 1 Ligi obie drużyny mierzy się w Bełchatowie. Wówczas lepsi okazali się piłkarze GKS-u, którzy wygrali 1:0. Zwycięskiego gola w 55. minucie strzelił Łukasz Wroński. Jaki wynik padnie tym razem? Czy Miedzi uda zrewanżować się za porażkę z początku sezonu? Odpowiedź już niebawem.

Bezpośredni awans do ekstraklasy uzyskają dwie najlepsze drużyny, a trzecim klubem z promocją będzie zwycięzca meczów barażowych z udziałem ekip z miejsc 3-6.

Relacja na żywo z meczu Miedź Legnica – GKS Bełchatów na Polsatsport.pl. Początek od godziny 17:00.