Fortuna 1 Liga: Odra Opole – Stomil Olsztyn. Relacja i wynik na żywo

Pierwsze piątkowe starcie rozpocznie się dość wcześnie. Odra Opole podejmie u siebie Stomil Olsztyn. Relacja na żywo z meczu Odra Opole – Stomil Olsztyn na Polsatsport.pl. Początek od godziny 14:00.

Olsztynianie wygrali tylko jedno, z ostatnich pięciu spotkań na wyjeździe. Drużyna Stomilu strzela jednak na wyjazdach dość regularnie, średnio jest to ponad gol na mecz. Odra natomiast powinna być najgroźniejsza w drugiej połowie – wtedy właśnie pada ponad 60% bramek dla opolan.

W pierwszym meczu w tym sezonie rozgrywanym między tymi drużynami w ramach w 2. kolejki, górą była Odra. Opolanie wygrali 1:0 po golu strzelonym przez Dawida Korta w 35. minucie. Jak będzie tym razem? Czy olsztynianie zdołają zrewanżować się Odrze za porażkę z początku sezonu? Odpowiedź już niebawem.

Bezpośredni awans do ekstraklasy uzyskają dwie najlepsze drużyny, a trzecim klubem z promocją będzie zwycięzca meczów barażowych z udziałem ekip z miejsc 3-6.

Relacja na żywo z meczu Odra Opole – Stomil Olsztyn na Polsatsport.pl. Początek od godziny 14:00.