UFC 259: Jan Błachowicz i Israel Adesanya stanęli twarzą w twarz (WIDEO)

Sporty walki
UFC 259: Jan Błachowicz i Israel Adesanya stanęli twarzą w twarz (WIDEO)
fot. UFC
Co takiego powiedział Israel Adesanya do Jana Błachowicza?

Podczas konferencji promującej zaplanowaną na najbliższy weekend galę UFC 259 doszło do oficjalnego face to face Jana Błachowicz (27-8, 8 KO, 9 SUB) i Israela Adesanyi (20-0, 15 KO). Zawodnicy spojrzeli sobie głęboko w oczy, a największa amerykańska organizacja wrzuciła nagranie na swoje media społecznościowe z dopiskiem "Nieśmiertelność czeka".

W nocy z soboty na niedzielę Jan Błachowicz spróbuje obronić mistrzowski pas kategorii półciężkiej UFC przed Israelem Adesanyą. Mieszkający w Nowej Zelandii i posiadający podwójne obywatelstwo Nigeryjczyk w zawodowej karierze pozostaje niepokonany, a walka z Polakiem będzie dla niego szansą nie tylko na przedłużenie imponującej serii dwudziestu wygranych z rzędu, ale również na wywalczenie drugiego pasa. To właśnie na jego biodrach spoczywa obecnie mistrzowski tytuł dywizji średniej.

 

ZOBACZ TAKŻE: "Nie widzę szans, żeby Adesanya wytrzymał siłę ciosu Błachowicza"

 

Na oficjalnym face to face obaj panowie stanęli naprzeciwko siebie i długo patrzyli sobie w oczy. Po chwili "The Last Stylebender" powiedział coś po cichu "Cieszyńskiemu Księciu", a ten szeroko się uśmiechnął. Na filmiku, na którym face to face zostało nagrane z innego kadru słychać, jak Adesanya mówi "Masz rozcięcie nad okiem", a Błachowicz odpowiada "Wiem o tym, to drobnostka, ale dzięki".

 

Widać było, że napięcie przed walką jest naprawdę duże, jednak obaj zawodnicy darzą się szacunkiem i raczej trudno mówić tutaj o jakiejkolwiek złej krwi.

 

 

"Nieśmiertelność czeka" - takie słowa widnieją w poście, w którym możemy zobaczyć staredown Błachowicza i Adesanyi. Który z nich pozostanie mistrzem?

 

Transmisja gali UFC 259: Błachowicz - Adesanya w Polsacie Sport w nocy z soboty na niedzielę. Początek o godz. 02:30.

AŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie