Asseco Resovia Rzeszów i MKS Ślepsk Malow Suwałki zagrają przed fazą play-off

Siatkówka
Asseco Resovia Rzeszów i MKS Ślepsk Malow Suwałki zagrają przed fazą play-off
fot. PAP

MKS Ślepsk Malow Suwałki rozegra przed fazą play-off PlusLiga dwa mecze kontrolne z Asseco Resovią Rzeszów. Decydującą fazę sezonu zespół z Suwałk rozpocznie od rywalizacji z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.

Ślepsk Malow zajął w sezonie zasadniczym ósme miejsce i tym samym po raz pierwszy awansował do play off. Drużyna z Suwałk zagra o awans do półfinału z broniącą tytułu ekipą z Kędzierzyna-Koźle.

 

ZOBACZ TAKŻE: Poznaliśmy pary play-off PlusLigi

 

Wcześniej w Rzeszowie rozegra dwa mecze kontrolne z Asseco Resovią, którą także czeka walka w play off. Spotkania te odbędą się w niedzielę i poniedziałek.

 

- Asseco Resovia Rzeszów zwróciła się do nas z zapytaniem o możliwość rozegrania dwóch spotkań kontrolnych przed rozpoczęciem fazy play off. Decyzja zapadła we wtorek. Celem rozegrania sparingów jest oczywiście jak najlepsze przygotowanie zespołów do najważniejszej części sezonu - powiedział trener Ślepska Malow Andrzej Kowal.

 

Klub poinformował na swojej stronie, że po sobotnim awansie do play off siatkarze z Suwałk dostali kilka dni wolnego na regenerację. W środę powrócili do treningów.

 

Pierwszy mecz Ślepska Malow z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle zostanie rozegrany 21 marca w Kędzierzynie-Koźle. Rewanż tydzień później w Suwałkach.

MC, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie