Konferencja Paulo Sousy w Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl

Piłka nożna
Konferencja Paulo Sousy w Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl
fot. PAP
W poniedziałek Paulo Sousa zawęzi kadrę na nadchodzące mecze eliminacji mistrzostw świata.

Już w poniedziałek Paulo Sousa ogłosi zawężony skład na nadchodzące mecze eliminacji mistrzostw świata, w których reprezentacja Polski zmierzy się z Węgrami, Andorą i Anglią. Kto pozostanie, a kto wypadnie z talii nowego selekcjonera? Konferencja Paulo Sousy w Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl.

Pod koniec marca Biało-Czerwoni zmierzą się z Węgrami, Andorą i Anglią w ramach eliminacji mistrzostw świata 2022, w związku z czym już na początku miesiąca Paulo Sousa powołał szeroką kadrę na pierwsze zgrupowanie. Wcześniej nowy selekcjoner obserwował z trybun kilka spotkań PKO BP Ekstraklasy, by wyrobić sobie opinię na temat formy poszczególnych zawodników.

 

ZOBACZ TAKŻE: Właśnie dlatego Sousa pominął Gikiewicza

 

Na liście znalazło się wiele nazwisk, również dość nieoczekiwanych, jak np. 17-letni Kacper Kozłowski (Pogoń Szczecin), 22-letni Sebastian Kowalczyk (Pogoń Szczecin), czy 21-letni Bartosz Slisz (Legia Warszawa).

 

W poniedziałek kadra zostanie zawężona i otwartym pozostaje pytanie: kto zostanie wykreślony z listy powołań. Bardzo prawdopodobne, że szansę gry w najbliższych spotkaniach drużyny narodowej utracił Arkadiusz Reca, który w piątkowym meczu Serie A pomiędzy Lazio a FC Crotone (3:2) doznał kontuzji lewej stopy.

 

Skład osobowy z pewnością nie będzie jedynym tematem poniedziałkowej konferencji. Dziennikarze zapytają Portugalczyka o pierwsze tygodnie jego pracy z reprezentacją Polski oraz plan na najbliższe mecze.

 

Konferencja Paulo Sousy o godzinie 12.00 w Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl.

AŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie