Łukasz Kadziewicz powraca na tor NINJA WARRIOR i zapowiada, że zdejmie koszulkę!

Inne
Łukasz Kadziewicz powraca na tor NINJA WARRIOR i zapowiada, że zdejmie koszulkę!
fot. Materiały prasowe
Czy Łukasz Kadziewicz poprawi wynik z poprzedniego startu?

We wtorek w Polsacie trzeci odcinek największego sportowego show telewizyjnego. Ninja Warrior Polska - wciąga. Kto raz spróbuje swoich sił na torze, chce wrócić - silniejszy! Powraca także Łukasz Kadziewicz, który w zeszłym sezonie zaliczył wtopę roku!

W drugiej edycji siatkarskiemu wicemistrzowi świata, a obecnie komentatorowi Polsatu Sport, delikatnie mówiąc, nie poszło najlepiej. Jeśli miałby rywalizować w jakiejś konkurencji, to poza tą na najwyższego uczestnika show, mógłby to być konkurs na najbardziej spektakularny plusk wody w basenie.

 

ZOBACZ TAKŻE: Kolejna czwórka w wielkim finale Ninja Warrior Polska!


Kadziu do kolejnego wyzwania podchodzi jednak całkiem serio.


- Marzę o tym, żeby ten tor eliminacyjny skończyć, wdrapać się na ścianę, zrzucić Jurka, zrzucić Jurasa na ziemię i nacisnąć czerwony przycisk oznaczający, że skończyłem tor eliminacyjny. Ale jestem realistą. Mam świadomość, że będzie bardzo, bardzo trudno. Chciałbym zrobić progres – tłumaczy w rozmowie z Polsatsport.pl.


O szczycie góry Midoriyama nawet nie marzy.


- Jak zobaczyłem ten tor, to zdałem sobie sprawę, że przebiegnięcie, przejście, sforsowanie tego toru jest praktycznie niemożliwe dla człowieka o mojej posturze i gabarytach – tłumaczy jeszcze przed swoją próbą.


Zdecydowanie wyżej celuje reprezentant Polski we wspinaczce na czas, która także powraca do NINJA WARRIOR.


– Celuję w pierwszą 10-tkę. W pierwszej edycji byłem trzynasty, teraz cel to pierwsza 10-tka i wygrana! - śmiało deklaruje Hubert Przytuła.
Cel odważny zwłaszcza, że startu w programie specjalnie nie planował.


- Przyjechałem do Gliwic trenować pod kątem wspinaczki na czas, ale okazało się że kwalifikacje do mistrzostw świata zostały odwołane - tłumaczy. - Mój trener stwierdził, że to dobrze zrobi dla mojej głowy, żeby się zrelaksować.

 

ZOBACZ TAKŻE: Ninja Warrior Polska od kulis. To trzeba zobaczyć!


Zupełnie inne cele stawia sobie nie tylko w programie, ale także w życiu – Filip Cybulski.


Niesamowitą historię tyczkarza, który w wieku 19 lat zachorował na chorobę dwubiegunową, poznacie w materiale wideo i w trzecim odcinku trzeciej edycji NINJA WARRIOR Polska we wtorek w Polsacie. Początek o 20.05.

 

Aleksandra Szutenberg, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze